Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SALO OPEN JOUKKUEBAROMETRI


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Salon BK Kati Sandström Lauantai, 11.05.2013 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 10.05.2013 12:00 Salon ammattioppilaitos, Venemestarinkatu 35 60euroa/joukkue
Lisätietoja
 Jarmo Laakso 0400-532 385 HUOM!Junioreilta ei pelimaksua katso tiedote Salon kerhon kotisivulta
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1KesaEnsio Lehtinen ()
Anil Nijhawan ()
Birger Salonen ()
Brje Salonen ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
27wondersJuha Toivanen ()
Lauri Orkoneva ()
Vesa Fagerlund ()
Antti Aimala ()
B-19
B-19
B-19
Karhulan Bk
Paavo
3PuheenjohtajaKalle Pedak ()
Lasse Utter ()
Jarmo Laakso ()
Veijo Lsnen ()
Tallinn
Jyvskyln BK
Salon BK
Salon Bk
4NsiMarkku Kanerva ()
Patrik Eriksson ()
Riitta-Liisa Mkel ()
Timo Mkel ()
H6
Turun Bk
Salon Bk
Salon Bk
5ExporttiAsko Suoranta ()
Pasi Lehmus ()
Mauri Sirki ()
Kalervo Aro ()
H6
H6
Tbk
H6
6NorsuJyri Aava ()
Mikk Mirme ()
Tiit Jakobson ()
Arvo Priimgi ()
Tallinna BK
Tallinna BK
Tallinna BK
Salon Bk
7LimestonesHarry Vuorinen ()
Jan-Erik Bergqvist ()
Leif Mickelsson ()
Henrik Laaksonen ()
Salon BK
Salon BK
Salon BK
Salon BK
8OllikkalaSeppo Niemi ()
Mikko Toivonen ()
Martin Arle ()
Johan Linden ()
B55
B55
AV
B55
9KIRKKONUMMIVIKTOR ISSUPOV ()
JORMA JRVINEN ()
TARJA ENGELBERG ()
JORMA ENGELBERG ()
SAMI ENGELBERG ()
K-N
K-N
K-N
K-N
K-N
PIMU1
10NelosketjuOsmo Parviainen ()
Hannu Ojanen ()
Jukka Pesonen ()
Sakari Stubb ()
Savuton
otapieti
B-55
B-55
11HolkkiJanne Holmqvist ()
Kimmo Kanerva ()
Eino Nygrn ()
Ilkka Lindn ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Hang Bk
12TapiiriJari Laakso ()
Veijo Nikkanen ()
Sari Pelttari ()
Kari Koivisto ()
Salon BK
Tammerbridge
Tammerbridge
B-19
kuttu98
13CassiniVin Kelh ()
Kaarlo Ylinen ()
Pirkko Leander ()
Kalevi Paavola ()
Tapiolan Trikki
Savuton
Toppi
Toppi
wiski1
14TupeloJonna Kaminen ()
Hannu Luhtala ()
Martti Meronen ()
Juha Saarikoski ()
Tammerbridge
Tammerbridge
B-55
Savuton
15MiniplanMikko Nieminen ()
Lasse Bergroth ()
Kristina Fagerlund ()
Martti Mkel ()
Turun Bk
Salon Bk
bo Bk
Turun Bk
1bridge2
16PojatJari Bling ()
Jyrki Lahtonen ()
Esa Auranen ()
Timo Linnossuo ()
bo BK
Turun BK
H6
H6
17VahakabinettiOlavi kivipensas ()
Seppo laine ()
Olli A. Manni ()
Kaj Sundsten ()
Tbk
Tbk
Tbk
H6
18TawastiaKankaanp Jouko ()
Laine Lassi ()
Honkavuori Raimo ()
Honkavuori Tuula ()
Ranan Rimon ()
B 19
B 19
B 19
B 19
B 19
Ilana 10
19BC GangnamPekka Viitasalo ()
Kenneth Simonsen ()
Kari Mkikangas ()
Juho Granstrm ()
Kirkkonummen BK
B-55
Kulo Bridge
Savuton
PSY
20Happy LoosersMarja-Liisa Frey ()
Paula Lindell ()
Marika Lfman ()
Britt-Marie Holmstrm ()
Turun BK
bo BK
bo BK
bo BK
21UskaliusPekka Uskali ()
Alpo jrvinen ()
Pauli Nieminen ()
Markku Pekkinen ()
Turun Bk
B-55

B-55

Yhteensä 21 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun