Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

30. Tammerbridge Tournament MP-rally III


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tammerbridge Kati Sandström Lauantai, 15.06.2013 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 13.06.2013 20:00 Ravintola Oliivipuu, Kuokkamaantie 4, Tampere 20
Lisätietoja
 Pasi Suominen 040 5451 322 tai Veijo Nikkanen 050 5648 774.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Jussi Tamminen ()
B-55Pasi Suominen ()
Tammerbridge
2Taru Suppula ()
B-55Robert Bjurstrm ()
BK Slam
3Hannu Luhtala ()
TammerbridgeTimo Ollila ()
Akaan bridgekerho
4Jonna Kaminen ()
TammerbridgePauli Nieminen ()
B-55
5Sari Itluoma ()
TammerbridgeNina Tyni ()
Tammerbridgesarinina
6Ilkka Ala-Kivimki ()
TammerbridgeVeijo Nikkanen ()
Tammerbridge
7Riitta-Liisa Mkel ()
Salon BkTimo Mkel ()
Salon BkTM100
8Antti Saarinen ()
TammerbridgeElina Laukkanen ()
Tammerbridge
9Maria Myllri ()
H6Oskari Koivu ()
Jyvskyln bk
10Piia Ruottinen ()
Jyvskyln bkTero Koivu ()
Jyvskyln bk
11Martti Metsl ()
TammerbridgeLassi Rajala ()
Tammerbridgepirren
12Leo Lehtinen ()
Tampereen BKAri Juutistenaho ()
Tampereen BKoliivi
13Paula Nurmi ()
Tapiolan TrToivo Tikkanen ()
Kouvolan BK
14Juuso Fagerlund ()
B-19Lauri Orkoneva ()
B-19Paavo
15Teuvo Krn ()
htrin BKVesa Leinonen ()
htrin BK
16Sari Pelttari ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
17Eveliina Haapasaari ()
TammerbridgeSami Mki ()
Tampereen bk
18Jukka Pettersson ()
Salon BkTuure Salminen ()
Salon Bk
19Outi Rahi ()
Salon BKTeodor Velkov ()
Turun BK
20Antti Aimala ()
Karhulan BKVesa Fagerlund ()
B-19ok
21Arto Wessman ()
TammerbridgeHarri Patana ()
Tammerbridge8491164
22Markku Kiander ()
Tampereen BKMika Sandstrm ()
TammerbridgeMznxbcv1
23Vesa Paasivirta ()
TammerbridgeRiku Erkkil ()
Toppi
24Jarmo Laakso ()
Salon bkJari Laakso ()
Salon bkmatias
25Osmo Parviainen ()
SavutonLasse Utter ()
Jyvskyln BK
26Pia Erkkil ()
ToppiHulda Ahonen ()
Tampereen Bkpiahulda
27Vliaho Esa ()
B-55Meronen Martti ()
B-55
28Aarne Koivu ()
Jyvskyln BkAlma Koivu ()
Jyvskyln Bkpaavo
29Helj Penttinen ()
TammerbridgeMikko Vnni ()
Tammerbridge
30Tolvanen Jorma ()
B-19Rimon Ranan ()
B-19ilana10
31Kari Noponen ()
B-19Timo Halttunen ()
AKAANBK104891
32Bill Korsman ()
Vasa BKReko Mrsyl ()
Vasa BK7114
33Pivi Hmlinen ()
JBKPetri Kuoppala ()
Tammerbridge
34Pia Petj ()
Karhulan BkEeva Sammalisto ()
Savuton
35Aleksi Aalto ()
B-19Jukka Aalto ()
B-19marjukka91
36elias rinne ()
bkYlti Marko ()
bk
37Meri Korhonen ()
TammerbridgeArtturi Mki-Maukola ()
Tammerbridge
38Arvo Priimgi ()
Salon BKMarkku Pekkinen ()
B-55

Yhteensä 38 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun