Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Salo Open Joukkuebarometri

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Salon BK Kati Sandström ja Anni Mäkelä Lauantai, 07.05.2016 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.05.2016 18:00 Salon lukio, Kaherinkatu 2 60euroa/joukkue
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1UskelaJarmo Laakso (1365)
Kari Kanerva (1366)
Veijo Lsnen (1411)
Joakim Fabritius ()
Salon bk
Salon bk
Salon Bk
B55
2TelakkaremmiRiku Mattila (1349)
Mika Karjalainen (1073)
Maria Myllri (2891)
Pasi Lehmus (1355)
H6
H6
H6
H6
3Ovela kntAntti Saarinen ()
Ilona Vnni ()
Riitta Jaakonaho ()
Pia Petj ()
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
Porvoon BK
patass
4KeSaEnsio lehtinen (1184)
Anil Nijhawan (1631)
Birger Salonen (1385)
Brje Salonen (1368)
Salon bk
Salon bk
Salon Bk
Salon Bk
5FIN SenioritLasse Utter (1013)
Osmo Parviainen ()
Seppo Niemi ()
Matti Sihvola ()
Jyvskyln BK
Savuton
B-55
B-55
6KalmaarIvar Kalma ()
Arvo Priimgi (1382)
Jri Aava ()
Mikk Mirme ()
EST
Salon BK
EST
EST
arvo
7ThunderstruckTeodor Velkov (1099)
Marko Ketola (1588)
Bill Korsman (1290)
Reko Mrsyl (1453)
Turun Bk
Tampereen Bk
Vasa Bk
Vasa Bk
reko
8KarhuRiitta-Liisa Mkel (1318)
Timo Mkel (1319)
Leif Mickelsson (1678)
Henrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
TM100
9MiniplanMikko Nieminen (1354)
Lasse Bergroth (1040)
Kristina Fagerlund (1328)
Annu Laukkanen ()
Turun bk
Salon bk
bk
Turun bk
1bridge2
10Fin OpenVesa Fagerlund ()
Jussi Tamminen ()
Kauko Koistinen ()
Vesa Leskel ()
Tampereen Bk
B-55
B-55
B-55
4321
11TardisNina Tyni ()
Sari Itluoma ()
Meri Korhonen ()
Artturi Mki-Maukola ()
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
Tampereen bk
12Mamma ja pojatAnne Tallgren (2887)
Ari Ruusunen (1733)
Manu Kivirauma (1372)
Marko Tallgren (2888)
Rauman Bk
Rauman Bk
Rauman Bk
Rauman Bk
belle
13FIN NaisetAgneta Berglund (1091)
Maria Nordgren (1669)
Elina Laukkanen (1062)
Mirja Mntyl (1039)
AV
AV
Tammerbridge
Tammerbridge
3103
14JappervokkiVeijo Nikkanen (1270)
Pasi Suominen (1041)
Janne Vesterinen (1240)
Mikko Koli (1954)
Tammerbridge
Tammerbridge
Rovaniemen BK
Tammerbridge
15EinoEino Nygren ()
Ilkkka Linden ()
Veli-Pekka Lukka ()
Nikolai Kaplitsnoi ()
Salon bk
Hang bk
Salon bk
Salon bk
16EikatOlavi Kivipensas (1808)
Pekka Uskali (1506)
Seppo Laine (1333)
Kaj Sundsten (1379)
Turun BK
Turun BK
Turun BK
H6
17Turingin testiAntti Aimala ()
Kari Patana ()
Christer Bjrkman ()
Martti Meronen ()
Karhulan bk
Jyvskyln bk
B-55
B-55
18PelihimoPia Erkkil (1115)
Hulda Ahonen (1348)
Markku Pekkinen (1829)
Pekka Viitasalo (1094)
Toppi
Tampereen Bk
B-55
Tapiolan Trikki
piahulda
19Four ClubsRaija Tuomi ()
Jonna Kaminen ()
Kirsi Virtanen ()
Kari Koivisto ()
Tapiolan Trikki
Tammerbridge
Savuton
B-19
2016+17Kaj Backas (1307)
Fred Sundwall (1098)
Taru Suppula (1100)
Timo Halttunen (1447)
Savuton
AV
Toppi
AKAAN BK
16+17( viestit+ puhelut)
21PojatJari Bling (1504)
Jyrki Lahtonen (1569)
Kurt-Erik Hggblom ()
Esa Auranen (1665)
bo BK
Turun BK
bo BK
H6

Yhteensä 21 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun