Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Rauma Mixed-parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Rauman BK Maria Mylläri Perjantai, 13.05.2016 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 12.05.2016 20:00 Luonasravintola Pinja, Kairakatu 5, Rauma 13euroa/pelaaja + 2euroa vuokra
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Manu kivirauma (1372)
Rauman bkMarjatta Panhelainen (1494)
Rauman bk
2Raili Asa ()
B-19Paavo Isotalo ()
B-19
3Vilma Noponen ()
Akaan BKAleksi Aalto ()
B-19
4Kaarina Kokkinen (2429)
B-19Kari Koivisto ()
B-19
5Aulikki Vuorinen ()
KoskibridgeAlpo Kupari ()
Akaan BK
6Eira Lehto (1866)
B-19Keijo Puumalainen ()
Akaan BK
7Teija Tuomi (1809)
Akaan BKTimo Halttunen (1447)
Akaan BK
8Arja Haalahti ()
Akaan BKRaimo Viljanen ()
Akaan BK
9Leena Sarasmki ()
B-19Pertti Kalsola ()
Akaan BK
10Ilona Vnni ()
Tatu Sammalisto ()
B-19
11Eeva Sammalisto ()
B-19Jukka Aalto ()
B-19
12Anja Leinikka ()
Akaan BKKari Lehto ()
Akaan BK
13Riitta Flemming (1999)
Akaan BKPentti Lindroos (2005)
Akaan BK
14Tuula Aaltonen (1493)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bkbella
15Maija-Liisa Toivonen (1206)
Rauman BkOlli Kuosmanen (1687)
Porin BkMaija
16Markku Riuttala ()
Porin BKRitva Peltomaa (1931)
Porin BKsangi
17Pirjo Nordstrm (1738)
Porin BKMikko Johansson (2030)
Porin BKPirjo
18Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Sderlin (1226)
KuBkartemida
19Petri Lhteenmki (1734)
Rauman BkRitva Kalin ()
Rauman Bkhegemoni
20Anne Tallgren ()
Rauman bkAri Ruusunen (1733)
Rauman bk2811
21Kristina Fagerlund (1328)
bo BkMikko Nieminen (1354)
Turun Bk1bridge2
22Mirja Mntyl (1039)
TammerbridgeMarkku Lhteenoja (1448)
Savuton3103
23Maija-Liisa Hkkinen (1555)
Rauman BkRolf O. Karlsson (1735)
Rauman BkMaija
24Kati Sandstrm (1001)
Turun BKMartti Meronen (1219)
B-55
25Riitta-Liisa Mkel (1318)
Salon BkTimo Mkel (1319)
Salon BkTM100
26ritva kulju ()
porinbkmatti maenpaa ()
porinbkmasamae
27Pivi Salonen (1558)
Porin BkEsa Halminen (1556)
Porin Bk
28Pia Petj (1350)
Porvoon BKKimmo Jokivuori (1559)
Porin BK
29Annu Laukkanen (1278)
Turun BKTeodor Velkov ()
Turun BK
30Meri Korhonen (1943)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
31Irja Puusniekka (2990)
Porin BkSeppo Aalto (1730)
Porin Bk
32Kirsti Syrjnen (1143)
Porin BkAulis-K Saarinen (1557)
Porin Bk
33Maria Myllri (2891)
H6Riku Mattila (1349)
H6
34Siv Granberg (1408)
BKLeif Mickelsson (1678)
Salon bk
35Riitta Niemel (1406)
Turun BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon bk

Yhteensä 35 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun