Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Rauma Parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Rauman BK Kati Sandström Lauantai, 14.05.2016 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 13.05.2016 20:00 Luonasravintola Pinja, Kairakatu 5, Rauma 15euroa/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Manu Kivirauma (1372)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bk
2Kari Koivisto (1428)
B-19Timo Halttunen (1447)
Akaan BK
3Vilma Noponen (1093)
Akaan BKTeija Tuomi (1809)
Akaan BK
4Keijo Puumalainen ()
Akaan BKAlpo Kupari ()
Akaan BK
5Anja Leinikka ()
Akaan BKAulikki Vuorinen ()
Koskibridge
6Jukka Aalto ()
B-19Aleksi Aalto ()
B-19
7Arja Haalahti ()
Akaan BKRaimo Viljanen ()
Akaan BK
8Riitta Flemming (1999)
Akaan BKPentti Lindroos (2005)
Akaan BK
9Eira Lehto ()
B-19Kaarina Kokkinen ()
B-19
10Pertti Kalsola ()
Akaan BKKari Lehto ()
Akaan BK
11Jorma Sipil (2957)
B-19Mikko Nieminen (1354)
Turun Bk1bridge2
12Olli-Pekka Hinkkanen (2057)
Porin BKMikko Johansson (2030)
Porin BKOPH
13Anne Tallgren (2887)
Rauman BKPaavo Isotalo (1628)
B-19
14Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Sderlin (1226)
KuBkartemida
15Kimmo Jokivuori (1559)
Porin bkAri Ruusunen (1733)
Rauman bk2811
16Raili Asa ()
B-19Ritva Kalin (1554)
Rauman bk
17Tuula Aaltonen (1493)
Rauman BkPetri Lhteenmki (1734)
Rauman Bk
18Markku Lhteenoja (1448)
SavutonMirja Mntyl (1039)
Tammerbridge3103
19Maija-Liisa Hkkinen (1555)
Rauman BkRolf O. Karlsson (1735)
Rauman Bkmaija
20Timo Jrvinen (1502)
Rauman BkEero Kauppila (2211)
Rauman BkMaija
21Bill Korsman (1290)
Vasa BKReko Mrsyl (1453)
Vasa BK7114
22Janne Vesterinen (1240)
Rovaniemen BkMartti Meronen (1219)
B-55vahvaristi
23Janne Rautanen (2717)
Vasa BkJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bktbn483
24Marjatta Nordlund (1351)
Turun BkMarjatta Panhelainen (1494)
Rauman Bkmaija
25Kristina Fagerlund (1328)
bo BkMaija-Liisa Toivonen (1206)
Rauman Bkmaija
26Riitta-Liisa Mkel (1318)
Salon BkTimo Mkel (1319)
Salon BkTM100
27heikki lnberg ()
porinbkmatti maenpaa ()
porinbkmasamae
28Veijo Lsnen ()
Salon bkJarmo Laakso (1365)
Salon bk
29Jonna Kaminen ()
TammerbridgeHannu Luhtala ()
Tammerbridge
30Timo Pohjanoksa (1934)
Rauman BkPekka Heino (2575)
Rauman BkMaija
31Jussi Plkki ()
Tampereen bkVesa Fagerlund ()
Tampereen bk
32Pia Petj (1350)
Porvoon BKEsa Halminen (1556)
Porin BKkimmo
33Leena Sarasmki (1660)
B-19Sirkka-Liisa Tikkanen (1257)
Rauman bk
34Meri Korhonen (1943)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
35Jussi Tolvi (2357)
Rauman BkAulis-K Saarinen (1557)
Porin Bk
36Marja-Liisa (1211)
Turun BKMarja Kunze (1654)
Turun BK
37Kurt-Erik Hggblom ()
bo BKTeodor Velkov ()
Turun BK
38Maria Myllri (2891)
H6Olavi Kivipensas (1808)
Turun BK

Yhteensä 38 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun