Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Akaan BK Parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Akaan BK Pasi Suominen Maanantai, 20.06.2016 17:30
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 18.06.2016 20:00 Hotelli Waltikka 15 euroa/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Ilona Vnni (1416)
TammerbridgeKarri Kupari (2170)
B-55
2Vilma Noponen (1093)
Akaa BKTeija Tuomi (1809)
Akaa BK
3Kari Koivisto ()
B-19Timo Halttunen ()
Akaan BK
4Mervi Teinil ()
Akaan BKIlkka Teinil ()
Akaan BK
5Raili Asa ()
B-19Raili Taipale ()
Koskibridge
6Paavo Isotalo ()
B-19Kari Malinen ()
Akaan BK
7Rauno Helpi ()
Akaan BKJorma Nummela ()
Koskibridge
8Aleksi Aalto ()
B-19Oskari Koivu ()
Jyvskyln bkveeti
9Jouko Kankaanp (1463)
B19Lassi Laine (2114)
B19niksutus
10Arja Haalahti ()
Akaan BKRaimo Viljanen ()
Akaan BK
11Riitta Flemming ()
Akaan BKPentti Lindroos ()
Akaan BK
12Leena Eerikinen ()
B-19Toivo Tuominen ()
B-19
13Pertti Kalsola ()
Akaan BKMatti Wessman ()
Akaan BK
14Eino Pohjolainen ()
KoskibridgeAnja Leinikka ()
Akaan BK
15Pia Petj (1350)
Porvoon BKMikko VnnI (2815)
Tammerbridge
16Antti Saarinen ()
TammerbridgeLeo Lehtinen ()
Tampereen BK
17Sami Mki (2804)
Tampereen BKAri Juutistenaho (2734)
Tampereen BKAkaa
18Mirjami Kivirinta (2814)
Tampereen BkJanne Virtanen (1417)
Tammerbridgeverona
19Mikko Koli (1954)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
20Robert Bjurstrm (1581)
TammerbridgePasi Suominen (1041)
Tammerbridge
21Markku Nuto ()
KoskibridgeSeppo Karisalo (Jos sais liikkumattomuus paikan)
Koskibridge
22Juuso Fagerlund (1298)
B-19Alma Koivu (3015)
Akaan Bkpaavo
23Sari Pelttari ()
TammerbridgeAivi-Tiina Vervinen (1072)
Tammerbridge
24Mika Kiiskinen (1426)
Tampereen BKMarko Ketola (1588)
Tampereen BK
25Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeKarri Kauppila ()
Porin bk
26Tuukka Tarkkila ()
Tampereen BkRiitta Salvn (2634)
Bk Slammotti
27Aapo Nieminen (2161)
Jyvskyln BKTatu Sammalisto (1109)
karppa on bi
28Sanna Kitti ()
Vasa BkJussi Plkki ()
Tampereen Bkvertti
29Pirjo A Nurminen ()
B-19Jorma Ryti ()
B-19
30Eira Lehto ()
B-19Kaarina Kokkinen ()
B-19
31Janne Rautanen (2717)
Vasa BkJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bktbn483
32Eeva Sammalisto (3047)
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19aleksi

Yhteensä 32 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun