Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Tampereen BK Grand Slam 4

Kategoria: Grand Slam


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tampereen Bk Sami Mäki Lauantai, 22.10.2016 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 20.10.2016 21:00 Svenska Klubben, Otavalankatu 9, TRE 25 euroa/pelaaja
Lisätietoja
 HUOM: alkaa jo klo 10:00 !! Kilpailussa pelataan 60 jakoa. Kilpailu pelataan vihreä hissi -systeemillä.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Aleksi Aalto ()
HmeenlinnaPetteri Nieminen ()
Jyvskyl
2Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bkbella
3Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter (1013)
Jyvskyln BK
4Robert Bjurstrm (1581)
TammerbridgeMartti Meronen (1219)
B-55vahvaristi
5Maria Myllri (2891)
H6Kati Sandstrm (1001)
Turun BK
6Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKSanna Kitti (1149)
Vasa BKmussu
7Alma Koivu ()
Akaan BkTero Koivu ()
Jyvskyln Bk
8Pia Erkkil (1115)
ToppiPetri Ukkonen ()
Etiisetpiapetri
9Vesa Fagerlund (1268)
Tampereen BkTimo Halttunen ()
Akaan Bk
10Teodor Velkov (1099)
Turun BkMika Karjalainen (1073)
H6
11Marko Ketola ()
Tampereen bkJanne Vesterinen ()
Rovaniemen bk1305
12Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeElina Laukkanen (1062)
Tammerbridge
13Piia Ruottinen (1010)
JBKTaru Suppula (1100)
Toppi666
14Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinjoen BkSusanna Yli-Suomu (2342)
Seinjoen Bkkleopatra
15Oskari Koivu ()
Jyvskyln BKHermanni Huhtamki ()
htrin BK
16Markku Lhteenoja (1448)
SavutonMirja Mntyl (1039)
Tammerbridge3103
17Jussi Tamminen (1320)
B-55Pasi Suominen (1041)
Tammerbridge
18Bill Korsman (1290)
Vasa BKReko Mrsyl (1453)
Vasa BK7114
19Harri Huotari (1566)
TammerbridgeMika Kiiskinen (1426)
Tampereen Bridgekerho
20Antti Saarinen ()
TammerbridgeSari Itluoma ()
Tammerbridge
21Nina Tyni ()
TammerbridgeAsko Riutta ()
Tammerbridgeninaasko
22Jonna Kaminen ()
TammerbridgeJarmo Laakso ()
Salon BK
23Teija Tuomi (1809)
Akaan BKAri Juutistenaho (2734)
TBK1809
24Anni Mkel (1849)
Salon BkChrister Bjrkman (2126)
B-55
25Olli Rahi (1325)
Porin BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
26hannu ojanen (1215)
ota pieti !osmo parviainen (1038)
savuton
27Kari Patana (1059)
Jyvskyln bkTatu Sammalisto (1109)
B19chii
28Mauri Laasonen (1577)
TammerbridgePaavo Syrjnen (1430)
Tampereen BK
29Martta Heino ()
JBKHelj Penttinen ()
Tammerbridgeharjumaa
30Orvo Backman (1603)
B-55Tuomas Vihavainen (1604)
B-55eero
31Olev Lillipuu ()
TammerbridgeLeo Lehtinen (1414)
Tampereen Bridgekerholeoolev

Yhteensä 31 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun