Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

34. Tammerbridge Tournament MP-mixed

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tammerbridge Kati Sandström Perjantai, 09.06.2017 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 08.06.2017 18:00 Svenska klubben, Otavalankatu 9 (13+2)euroa/pel
Lisätietoja
 Pasi Suominen 040 5451 322 tai Veijo Nikkanen 050 5648 774.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Meri Korhonen (1374)
TammerbridgePasi Suominen (1041)
Tammerbridge
2Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeMartti Meronen (1219)
Turun Bk
3Kari Koivisto (1428)
B-19Kati Sandström (1001)
Turun BK
4Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeAleksi Aalto (3003)
B-19
5Vilma Noponen (1093)
Akaan BkRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
6Riitta Jaakonaho (2859)
TammerbridgeMika Kiiskinen (1426)
Tampereen Bridgekerho
7Sari Itäluoma ()
TammerbridgeMarko Ketola (1588)
Tampereen bk
8Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeTeodor Velkov (1099)
Turun BK
9 Pia Petäjä (1350)
Porvoon bkMikko Vänni (2815)
Porin bk
10Sini Siira (1012)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
11Vuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen bk
12Nina Ranne (1413)
Tampereen BKJanne Virtanen (1417)
Tammerbridge
13Martta Heino (1017)
Jyväskylän BKToivo Tikkanen (1004)
Kpuvolan BK
14Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
15Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
16Elena Azaryeva ()
Alexander Serbin ()
17Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli-Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
18Annu Laukkanen (1278)
Turun BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
19Maria Tulonen (1345)
Lahden BkJanne Ekholm (1401)
Lahden Bk
20Sari Pelttari (1692)
Tammerbridge Paavo Syrjänen (1430)
Tampereen bk
21Pirjo Nordström (1738)
Porin BKMikko Johansson (2030)
Porin BK
22Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
23Teija Tuomi (1809)
AKAAN BKTimo Halttunen (1447)
AKAAN BK
24Agneta Ekholm (1133)
Vasa BkJanne Rautanen (2717)
Vasa Bk
25Sanna Kitti (1149)
Vasa BKJesse Jäkärä (2724)
B55
26Riitta Salvén (2634)
BK SlamIlkka Ala-Kivimäki (1020)
27Mauri Laasonen (1577)
TammerbridgeSonja Laasonen (2528)
Tammerbridge
28Tanja Oinonen (2272)
JBKKari Patana (1059)
JBK
29Eeva Sammalisto (3047)
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19

Yhteensä 29 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun