Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

34. Tammerbridge Tournament Rally 2

Kategoria: Rally


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tammerbridge ja SBL Kati Sandström Lauantai, 10.06.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 08.06.2017 18:00 Svenska klubben, Otavalankatu 9 20euroa/pel
Lisätietoja
 Pasi Suominen 040 5451 322 tai Veijo Nikkanen 050 5648 774.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Vesa Leinonen (1668)
Ähtärin bkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
2Jonna Kaminen ()
TammerbridgeJesse Jäkärä ()
B-55
3Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
4Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
5Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeArtturi Mäki-Maukola (2996)
Tampereen BK
6Janne Vesterinen (1240)
Porin BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
7Aleksi Aalto (3003)
B-19Juuso Fagerlund (1298)
B-19
8Sari Itäluoma ()
TammerbridgeMarko Ketola (1588)
Tampereen bk
9Teija Tuomi (1809)
Akaan BkVilma Noponen (1093)
Akaan Bk
10Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli-Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
11Pia Petäjä (1350)
Porvoon bkMikko Vänni (2815)
Porin bk
12Riitta Jaakonaho (2859)
Tammerbridge Kari Koivisto (1428)
B-19
13Miia Vesala (1066)
Akaan BKKarri Kupari (2170)
B-55
14Jukka Mäntylä (2612)
Savuton Kalevi Paavola (1242 )
Toppi
15Alexey Musikhin (1533)
B-19Elena Khonicheva ()
16Elena Azaryeva ()
Alexander Serbin ()
17Kurt-Erik Häggblom ()
ÅBKTeodor Velkov ()
Turun BK
18Mika Karjalainen (1073)
H6Janne Virtanen (1417)
Tammerbridge
19Sini Siira ()
TammerbridgeVesa Alatalo ()
Tammerbridge
20Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
21Maria Tulonen (1345)
LhdBKToivo Tikkanen (1004)
KvlBK
22Sonja Laasonen (2528)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen bk
23Oskari Koivu ()
Jyväskylän BKTatu Sammalisto ()
B-19
24Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
25Nina Tyni (2863)
TammerbridgeAntti Saarinen (1436)
Tammerbridge
26Jussi Pölkki ()
Tampereen bkVesa Fagerlund (1268)
Tampereen bk
27Arttu Karhulahti ()
Salon bkMarkku Pekkinen (1829)
B-55
28Seppo Levy (2950)
Pyhäsalmen BkToni Nurmesniemi (1879)
Pyhäsalmen Bk
29Ritva Peltomaa (1931)
Porin BKPirjo Nordström (1738)
Porin BK
30Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
31Janne Ekholm (1401)
Lahden BKPasi Suominen (1041)
Tammerbridge
32Sanna Kitti (1149)
Vasa BKMilko Nuutila (1169)
Vasa BK
33Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
34Janne Rautanen (2717)
Vasa BkAgneta Ekholm (1133)
Vasa Bk
35Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
36Jukka Pettersson (3023)
Salon bkTuure Salminen (2962)
Salon bk
37Martta Heino (1017)
JBKTanja Oinonen (2272)
JBK
38Aare Talumaa (2062)
Salon BkV-P Lukka (1403)
Salon Bk
39Arttu Keisala (2277)
Ähtärin bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
40Mikko Johansson (2030)
Porin BKMika Akkanen (2539)
Tammerbridge
41Eeva Sammalisto (3047)
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19
42hannu ojanen ()
ota pieti !osmo parviainen (1038)
savuton
43Vesa Paasivirta ()
TammerbridgeIlkka Ala-Kivimäki ()
Tammerbridge
44Marko Yltiö (2055)
Ähtärin BKElias Rinne (1125)
Ähtärin BK

Yhteensä 44 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun