Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

SM Swiss-IMP's -parikilpailu, 2-päiväinen

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström ja Sami Mäki Lauantai, 08.07.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.07.2017 20:00 Tampere 25 euroa/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailu on osa SM-viikko -tapahtumaa.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Raimo Raunto (1036)
SavutonJuha Saarikoski (1469)
Savuton
2Mika Salomaa (1439)
Jyväskylän BKPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
3Pasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan TrikkiMartti Meronen (1219)
Turun BK
4Anni Mäkelä (1849)
Salon BkChrister Björkman (2126)
B-55
5Karri Kupari (2170)
B-55Timo Ollila (1113)
Porin BK
6Mauri Saastamoinen (1831)
KuloBridgeJuho Granström (1806)
Savuton
7Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiPaula Nurmi (1216)
Tapiolan Trikki
8Tero Koivu ()
Jyväskylän bkJuuso Fagerlund ()
B-19
9Johan Herrgård (1767)
AVJukka Mäntylä (2612)
Savuton
10Toivo Tikkanen ()
Maria Tulonen (1345)
Lahden bk
11Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon bk
12Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
13Janne Vesterinen (1240)
Porin BkVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
14Bill Korsman (1290)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
15Olavi Kivipensas (1808)
Turun BkMaria Mylläri (2891)
H6
16Kauko Koistinen (1438)
B-55Clas Nyberg (1167)
Vasa Bk
17Jesse Jäkärä (2724)
B-55Mika Karjalainen (1073)
H6
18Marko Tenn ()
ESTVilmar Vahe ()
EST
19Vahur Kurig ()
ESTJüri Aava ()
EST
20Lasse Bergroth (1040)
Salon BKMikko Nieminen (1354)
Turun BK
21Markku Lähteenoja (1448)
SavutonMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
22Irmeli Fredriksson (2506)
Oulun BkTimo Sairanen (1034)
Oulun Bk
23Pia Erkkilä (1115)
ToppiMarkku Pekkinen (1829)
B-55
24Olli-Pekka Hinkkanen (2057)
Porin BKMikko Johansson (2030)
Porin BK
25Jaakko Elokorpi ()
SavutonKaj G Backas (1307)
Savuton
26Sanna Kitti (1149)
Vasa BKMilko Nuutila (1169)
Vasa BK
27Jarmo Laakso ()
Salon bkMarko Ketola (1588)
Tampereen bk
28Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
29Alma Koivu (3015)
Akaan BkMiia Vesala (1267)
Akaan Bk
30Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
31Teija Tuomi (1809)
Akaan BkVilma Noponen (1093)
Akaan Bk
32Taru Suppula (1100)
ToppiPiia Ruottinen (1010)
Jyväskylän BK
33Tatu Heikkinen ()
Lappeenrannan BkAri Pöppönen ()
Kajaanin Bk
34Klaus Harjunen ()
SavutonJoakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
35Ritva Peltomaa (1931)
Porin bkPirjo Nordström (1738)
Porin bk
36Tiina Elsinen (1147)
B55Antti Elsinen (1148)
B55
37Harri Sabelström (1609)
Tapiolan TrikkiKaija Peltola (1610)
Tapiolan Trikki
38Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
39Jonna Kaminen ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
40Antti Kauppila ()
OY-bridgeSeppo Sauvola ()
OY-bridge
41Kari Engelbarth (1591)
ToppiPetri Ukkonen (1127)
Etiäiset
42Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
43Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
44Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeNina Tyni (2863)
Tammerbridge
45Vesa Leskelä (1070)
b55Jussi Tamminen (1320)
b55
46Arto Kosonen (2368 )
KUBVesa Pekkanen (2567)
Savuton
47johan linden ()
savutonosmo parviainen (1038)
savuton
48Pia Petäjä (1350)
Porvoon bkMikko Vänni (2815)
Porin bk
49Asko Riutta ()
TammerbridgeOlev Lillipuu ()
Tammerbridge
50Maija-Liisa Toivonen (1206)
Rauman bkMarjatta Panhelainen (1494)
Rauman bk
51Matti Niemi ()
Pyhäsalmen BkJorma Valta ()
Jyväskylän Bk
52Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
53Olli Perkiö ()
Juha Luostarinen (1009)
54Mart Maastik ()
SaaremaaHannes Linnamägi ()
Rakvere
55Sari Pelttari (1692)
TammerbridgeAntti Saarinen (1436)
Tammerbridge
56Irja Ahonen (1342)
Akaan BkVesa Viirelä (1997)
Ähtärin Bk
57Arttu Karhulahti (1616)
Salon bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
58Orvo Backman (1603)
B-55Tuomas Vihavainen (1604)
B-55
59Heike Koistinen (2915)
SavutonVesa Alatalo (1594)
Tammerbridge
60Jaan Linnamägi ()
RakvereMikk Mirme ()
Tallinn
61Tommi Metsämäki (2002)
Oulun BKMika Kiiskinen (1426)
Tampereen Bk.
62Pirjo A Nurminen (1694)
B-19Jorma Röytiö (1524)
B-19
63Raimo Honkavuori ()
B19Ranan Rimon (1197)
B19
64Jorma Paavilainen (1599)
ToppiRalf Jansson (1768)
AV
65Jari Torvela (1597)
Lpr bkAnna porkka (1466)
Lpr bk
66Olli Rahi (1325)
Porin bkOuti Rahi (1293)
Porin bk
67Leif Mickelsson (1678)
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
68Esa Laitinen (2446)
Lpr BKPetteri Karkkulainen (1467)
Lpr BK
69Toivo Jullis ()
TartuTõnis Pleksepp ()
Tartu
70Pirkko Leander (1346)
ToppiKalevi Paavola (1242)
Toppi
71Marko Jurvanen ()
Jyväskylän BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
72Martti Seppänen (1714)
JyBMarkku Seppänen (1715)
KuBk
73Kaarlo Ylinen (1238)
SavutonHannu Ojanen (1215)
Otapieti

Yhteensä 73 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun