Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Hangon Bridgeviikko MP-parikilpailu 1

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäkija Maria Mylläri Maanantai, 24.07.2017 15:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 23.07.2017 18:00 Voimakasiini 15 euroa/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Joakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
2Pekka Viitasalo (1094)
Tapiolan TrikkiPasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
3Arto Keloharju (1106)
KUBSakari Stubb (1178)
B-55
4Arttu Karhulahti ()
Salon BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
5Reetta Rekonen (2469)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
6Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKClas Nyberg (1167)
Vasa BK
7Janne Seppälä (1007)
KuopioPetteri Nieminen (3068)
JBK
8Monica Maamies (1534)
B55Timo Arppe (1166)
H6
9Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
10Janne Rautanen (2717)
VBKJan-Erik Mattfolk (2694)
VBK
11Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BKKaroliina Kanniainen (1899)
Jyväskylän BK
12Raimo Raunto (1036)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
13Kaj Backas (1307)
SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
14Orvo Backman (1603)
B-55Tuomas Vihavainen (1604)
B-55
15Birgit Bärlund (1152)
AVLars Carlsson (1225)
AV
16Maj-Len Sarén (2197)
Hangö BkGabriella Ahlvik (2198)
Hangö Bk
17Jukka Mäntylä ()
SavutonJorma Svartholm ()
Babs
18Lauri Kurki (1353)
Turun BkMikko Nieminen (1354)
Turun Bk
19Kari Noponen (1092)
B-19Mikko Toivonen (1108)
Otapieti
20Irmeli Wuoristo-Salonen (2253)
B-55Dariusz Morawski (3131)
B-55
21Jouko Paganus (1445)
EtiäisetOlli Puurtinen ()
22Olavi Kivipensas ()
TBKOlli Manni ()
TBK
23Juha Hämäläinen (1085)
ToppiOlli Jalonen (1321)
B55
24Raimo Honkavuori ()
B-19Ranan Rimon (1197)
B-19
25Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiHannu Ojanen (1215)
Otapieti
26Heikki Lehtonen (2502)
OtapietiRaija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
27Johan Linden (1163)
B-55Kati Sandström (1001)
Turun BK
28Memmu Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiAnja Tuomi (1330)
Savuton
29Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
30Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkNikolai Kaplitsnoi (1360)
Salon bk
31Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
32Carola Tengström ()
AVMemme Aranko ()
AV
33vesa leskelä ()
b-55jussi tamminen ()
b-55
34Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVPer-Ivar Norberg (1790)
AV
35Markku Pekkinen (1829)
B-55Osmo Parviainen (1038)
Savuton
36Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeMarko Yltiö ()
Ähtärin bk
37Sonja Laasonen (2528)
TammerbridgeAleksi Aalto (3003)
B-19
38Kirsi Vesterinen (1794)
B-55Juha Saarikoski (1469)
Savuton
39Riku Erkkkilä (1150)
ToppiMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
40Fred Sundwall (1098)
AVJohan Herrgård (1767)
AV
41Kari Engelbarth (1591)
ToppiSeppo Niemi (1362)
B-55
42Harri Heinonen ()
PorvoonTapio Niemi ()
Seinäjoen
43Anni Mäkelä (1849)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon bk
44Marie-Louise Sarén (1233)
HbkThore Strandback (1048)
Hbk
45Peter Fagerman (1157)
AVChrister Sjöblom (1757)
AV
46Christina Hertzman (1156)
B-55Eeva Parviainen (1142)
B-55
47Riitta Jaakonaho (2859)
TammerbridgeSini Siira (1012)
Tammerbridge
48Eija Tornio (1574)
Lahden bridgekerhoMaria Tulonen (1345)
Lahden bk
49Martti Nieminen (2290)
Etiäiset Tuula Keso (2162)
B55
50Jarkko Kortemäki (1799)
KUBJuhani Pennanen (1549)
Lahden Bk
51Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
52Arto Puumalainen (1082)
LPR bridgekerhoNawel Settouti ()
53Pirjo Juuri-Oja (1316)
Jyväskylän bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk
54Piia Ruottinen (1010)
JBKTaru Suppula (1100)
Toppi
55Toni Bäckström ()
Pasi Suominen ()
Tammerbridge
56Lita Fagerström (1234)
Hangö BridgeklubbRegina Forssten (2266)
Ekenäs Bridgeklubb
57Toivo Tikkanen ()
Kouvolan BkLeena Bützow ()
B-55
58Camilla Flensted-Jensen ()
Knud Flensted-Jensen ()
59Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMarko Ketola (1588)
Tampereen Bk
60Osmo Haljoki (1063)
Oulun BkKari Patana ()
Jyväskylän Bk
61Timo Linnossuo (1490)
H6Veijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
62Matti Holmstén (1311)
KUBSeppo Asikainen (1312)
KUB
63Anne Tallgren (2887)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bk
64Jari Bäckström ()
SavutonKlaus Harjunen ()
Savuton
65Jukka Pesonen (1096)
B-55Jukka Porkka (1146)
Tapiolan Trikki
66Tatu Heikkinen (1164)
LprBkSanna Kitti ()
67Arttu Keisala ()
Janne Tuononen ()
68Aapo Nieminen (2161)
Jyväskylän BKSeppo Sauvola (1050)
Oulun BK
69Bernadette Jokinen ()
Maebh Gallagher ()
70Juha Porma ()
Markku Paavola ()

Yhteensä 70 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun