Suomeksi | På svenska | In English | Feedback | Admin


Tävlingar | Resultat | BBO-tävlingar

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

B-SM joukkuekilpailu

Kategori: FM-tävling


Anmälningstiden har gått ut.

Visa alla anmälda | Visa alla tävlingar

Tävlingsinformation

ArrangörTävlingsledareDatumTid
 SBL Maria Mylläri Söndag, 30.07.2017 10:00
Sista anmälningsdagSista anmälningstidSpelplatsSpelavgift
 29.07.2017 18:00 Voimakasiini 80 euroa/joukkue
Tilläggsinformation
 Kilpailuun voivat osallistua vain ne joukkueet, joiden yhteenlaskettu MP-summa (31.12.2016 mukaan) on alle 50 MP. Pelaaja, joka on aikaisemmin voittanut B-SM joukkuemestaruuden ei voi osallistua kilpailuun.
Resultat
Tävlingens resultat

Anmälda

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Team KelvottomatMikko Rahi (2552)
Janne Vesterinen (1240)
Olli-Pekka Hinkkanen (2057)
Mikko Johansson (2030)
Porin BK
Porin BK
Porin BK
Porin BK
2poratkaa !Karri Kauppila (2029)
Mikko Vänni (2815)
Teija Tuomi (1809)
Vilma Noponen (1093)
Porin bk
Porin bk
Akaan bk
Akaan bk
3Jedin paluuSini Siira (1012)
Vesa Alatalo (1594)
Ilona Vänni (1416)
Karri Kupari (2170)
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
B-55
4SanghajMaj-Len Sarén (2198)
Gabriella Ahlvik (2197)
Anders Johansson (1217)
Jonny Barman (1547)
Hangö Bk
Hangö Bk
Ekenäs Bk
Ekenäs Bk
5PataässäRitva Peltomaa (1931)
Kimmo Kotiniemi (1932)
Reetta Rekonen (2469)
Jan-Erik Mattfolk (2694)
Porin BK
Porin BK
Vasa BK
Vasa BK
6VikatikkiKaija Peltola (1610)
Harri Sabelström (1609)
Pirjo Räty (1087)
Jarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
72G2BAgneta Ekholm (1133)
Janne Rautanen (2717)
Gunilla Sandberg (1852)
Johan Sandberg (1853)
Vasa Bk
Vasa Bk
Vasa Bk
Vasa Bk
vv 41,38
8Helminiemen HelmetMartta Haukipuro (1220)
Janne Haukipuro (1231)
Riikka Pyhäluoto (1724)
Arttu Pyhäluoto (1723)
KuBk
KuBk
KuBk
KuBk
9GilletPer-Olof Åberg (2108)
Dan Olin (1089)
Bjarne Winberg (1037)
Arne Salovius (2324)
AV
B-55
Savuton
AV
10Nokkela KorppiSeppo Levy (2950)
Karoliina Levy (2464)
Tuomas Kauppinen (2563)
Toni Nurmesniemi (1879)
Pyhäsalmen Bk
B-55
Pyhäsalmen Bk
Pyhäsalmen Bk
11SuskiSusanna Yli-Suomu (2342)
Jarkko Luokkakallio (1807)
Henrik Solin (3132)
Aku Nieminen (1727)
Seinäjoen BK
Seinäjoen BK
Åbo BK
Seinäjoen BK
12Tabula rasa Anne Vesanen (2941)
Aare Talumaa (2062)
Johanna Helenius (2739)
Lasse Saloranta (1912)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk

Yhteensä 12 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun