Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

BK Slam MP-parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 BK Slam Pasi Suominen Lauantai, 04.11.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 03.11.2017 18:00 Svenska klubben (13+2)€
Lisätietoja
 Pasi Suominen 0405451322
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
2Anne Tallgren (2887)
Rauman bkVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
3Henrik Hisinger (1818)
Bk-slamBirgitta Hisinger ()
Bk-slam
4Manu Kivirauma (1732)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bk
5Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1162)
AV
6Maria Nordgren (1669)
AVKarri Kupari (2170)
B-55
7Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeAnni Mäkelä (1849)
Salon Bk
8Sini Siira (1012)
TammerbridgeVesa Alatalo (1594)
Tammerbridge
9Kirsi Virtanen ()
ToppiElina Laukkanen ()
Tammerbridge
10Outi Rahi (1293)
Porin BkHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
11Sami Mäki ()
Tampereen BKAri Juutistenaho ()
Tampereen BK
12Sonja Laasonen (2528)
TammerbridgeAleksi Aalto (3003)
B-19
13Aivi-Tiina Veräväinen (1072)
TammerbridgeKalevi Marjamäki ()
Tammerbridge
14Riitta Salven (2634)
BK SlamPirjo Nurminen (1288)
Tammerbridge
15Gabriella Ahlvik (2197)
Hangö BkMaria Mylläri (2891)
H6
16Jarmo Laakso ()
Salon bkMarko Ketola ()
Tampereen bk
17Henrik Solin (3132)
Åbo BKRikard Bjurström ()
BK Slam
18Vesa Fagerlund ()
Tampereen bkJussi Pölkki ()
Tampereen bk
19Mika Salomaa ()
Jyväskylän BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
20Reetta Rekonen (2469)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
21Sanna Kitti (1149)
Vasa bkMilko Nuutila (1169)
Vasa bk
22Olavi Kivipensas (1808)
Turun bkMarkku Pekkinen (1829)
B-55
23Vuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeLeo Lehtinen (1414)
Tampereen Bk
24Artturi Mäki-Maukola ()
Vesa Pekkanen (2567)
Savuton
25Pasi Suominen ()
Kari Noponen (1092)
B-19
26Markku Kiander ()
Tampereen BkOlev Lillipuu ()
Tammerbridge
27Tuukka Tarkkila (1425)
Tampereen BridgekerhoJyrki Oikkonen (1304)
Tammerbridge
28Tiina Elsinen (1147)
B55Antti Elsinen (1148)
B55
29hannu ojanen (1215)
ota pieti !osmo parviainen (1038)
savuton
30Antti Saarinen ()
TammerbridgeRiitta Jaakonaho ()
Tammerbridge

Yhteensä 30 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun