Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Tampereen BK IMP-parikilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tampereen BK Sami Mäki Perjantai, 13.10.2017 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 12.10.2017 21:00 Svenska klubben, Otavalankatu 9 13+2 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Teija Tuomi (1809)
Akaan BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
2Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
3Robert Bjurström (1581)
TammerbridgeSini Siira (1012)
Tammerbridge
4Jaakonaho Riitta (2859)
TammerbridgeMeronen Martti (1219)
Turun Bk
5Ilona Vänni ()
TammerbridgeSami Mäki ()
Tampereen bk
6Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BKKaroliina Kanniainen (1899)
Jyväskylän BK
7Sanna Kitti (1149)
VasaBkHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
8Aleksi Aalto (3003)
B-19Timo Halttunen (1447)
AKAAN BK
9Jonna Kaminen ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
10Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
11Erik Hansson ()
Kulo bridgeTatu Sammalisto ()
B-19
12Vuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeLeo Lehtinen (1414)
Tampereen bridgekerho
13Maria Mylläri (2891)
H6Pasi Suominen (1041)
Tammerbridge
14Anne Tallgren (2887)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bk
15Arttu Karhulahti ()
Salon bkVesa Fagerlund ()
Tampereen bk
16Janne Virtanen (1417)
TammerbridgeMika Akkanen (2539)
Tammerbridge
17Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeAri Juutistenaho (2734)
Tampereen BK
18Juuso Fagerlund (1298)
B-19Tero Koivu (1441)
Jyväskylän Bk
19Sari Pelttari ()
Tammerbridge Paavo Syrjänen ()
Tampereen bk
20Marko Ketola (1588)
Tampereen BKJari Laakso (1367)
Salon BK
21Harri Huotari (1566)
TammerbridgeMika Kiiskinen (1426)
Tampereen Bridgekerho
22Antti Saarinen ()
TammerbridgeArtturi Mäki-Maukola ()
Tampereen BK
23Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
24Janne Rautanen (2717)
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
25Nina Bagge (2468)
Vasa bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
26Aivi-Tiina Veräväinen (1072)
TammerbridgeKalevi Marjamäki ()
Tammerbridge
27Ari Kyllönen (2326)
KajaaniJudo Luostarinen (X)
Kajaani
28Tatu Heikkinen (1164)
LprBKOsmo Parviainen (1038)
Savuton
29Olli Rahi (1325)
Porin BKKati Sandström (1001)
Turun BK
30Kirsi Kaarisola (2600)
TammerbridgeAsko Peltola (1579)
Tammerbridge
31Klaus Harjunen ()
Kari noponen (1092)
B-19

Yhteensä 31 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun