Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

SM-joukkuekilpailu, Etelä-läntisen piirin mestaruus

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström Lauantai, 28.10.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 26.10.2017 21:00 Kansallinen Palvelutalo, Ruohonpääntie 27, Turku 60 €/joukkue
Lisätietoja
 Semifinaalit 18.-19.11., finaali 9.-10.12.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Barbie TähkäpääMeri Korhonen (1374)
Sami Mäki (2804)
Veijo Nikkanen (1270)
Mikko Koli (1954)
Tammerbridge
Tampereen BK
Tammerbridge
Tammerbridge
2Sekalainen seurakuntaJuha Saarikoski ()
Martti Meronen ()
Jarkko Kortemäki ()
Teodor Velkov ()
Timo Arppe ()
Jarmo Laakso ()

Turun bk

Turun bk
H6
Salon Bk
3PelastajatMirja Mäntylä (1039)
Elina Laukkanen (1062)
Kati Sandström (1001)
Olli Rahi (1325)
Mika Kiiskinen (1426)
Harri Huotari (1566)
Tammerbridge
Tammerbridge
Turun Bk
Porin Bk
Tampereen Bk
Tammerbridge
4MiniplanMikko Nieminen (1354)
Lasse Bergroth (1040)
Kristina Fagerlund (1328)
Lauri Kurki (1353)
Patrik Eriksson (1263)
Arvo Priimägi (1382)
Turun Bk
Salon Bk
Åbo Bk
Turun Bk
Turun Bk
Salon Bk
5PelastusrengasRiitta-liisa Mäkelä (1318)
Timo Mäkelä (1319)
Marjatta Nordlund ()
Reijo Sillapää ()
Timo Järvi ()
Peter Soinu ()
Salon bk
Salon bk
Turun bk
Turun bk
Turun bk
Salon bk
6EikatPekka Uskali ()
Olli Manni ()
Seppo Laine ()
Kaj Sundsten ()
Maria Mylläri ()
Olavi Kivipensas ()
Turun BK
Turun BK
Turun BK
H6
H6
Turun BK
7PojatJari Böling (1504)
Jyrki Lahtonen (1569)
Kurt-Erik Häggblom ()
Timo Linnossuo ()
Pasi Lehmus ()
Asko Suoranta ()
Åbo BK
Turun BK
Åbo BK
H6
H6
H6
8Hattelmalan HarjuJonna Kaminen ()
Kari Koivisto ()
Pasi Suominen ()
Hannu Luhtala ()
Robert Bjurström ()
Tammerbridge
B-19
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
9Double TroubleRiku Mattila ()
Mika Karjalainen ()
Marko Ketola ()
Jesse Jäkärä ()
H6
H6
Tampereen Bk
B-55
10Arskun polkaisuAri Juutistenaho (2734)
Artturi Mäki-Maukola (2996)
Vesa Fagerlund (1268)
Mikko Vänni (2815)
Tampereen bk
Tampereen bk
Tampereen bk
Porin bk
vain pm
11LimestonesAnne Vesanen ()
Leif Mickelsson ()
Timo Nurminen ()
Henrik Laaksonen ()
Salon bk
Salon bk
Salon bk
Salon bk

Yhteensä 11 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun