Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

AV, Harald Nordbergs minnestävling /Harald Nordbergin muistokilpailu

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 AV Martin Arle Keskiviikko, 06.12.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 04.12.2017 21:00 Annegatan/Annankatu 26 vån/krs 2 15€
Lisätietoja
 Snygg klädsel önskvärd. / Siisti pukeutuminen suotava.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Johan Herrgård (1767)
AVRolf Lindberg ()
Folkare BK Sverige
2Petri Ukkonen (1127)
Christer Björkman (2126)
3Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
4Anni Mäkelä (1849)
Salon BkPasi Suominen (1041)
Tammerbridge
5Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiHannu Ojanen (1215)
Otapieti
6Kirsi Vesterinen (1794)
B-55Juha Saarikoski (1469)
Savuton
7Jesse Jäkärä (2724)
B55Mika Karjalainen (1073)
H6
8Björn-Olof Lindholm (1763)
AVPirkko Hyvärinen (1341)
Tapiolan Trikki
9Johan Linden (1163)
B-55Kati Sandström (1001)
Turun BK
10Klaus Harjunen (1105)
SavutonMartti Meronen (1219)
Turun BK
11Maj-Len Sarén (2198)
Hangö BkGabriella Ahlvik (2197)
Hangö Bk
12Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeSanna Kitti (1149)
Vasa Bk
13tatu heikkinen ()
lappbkosmo parviainen (1038)
savuton
14Jukka Mäntylä (2612)
Savuton Kalevi Paavola (1242)
Toppi
15Jonny Barman (1547)
Ekenäs BkMarie-Louise Saren (1233)
Hangö Bk
16Peter Oljemark (3061)
AVFolke Lindberg (2926)
AV
17Inger Eriksson-Blom (2051)
AVMarianne Palva (2189)
AV
18Tapio Wagello ()
AVRalf Jansson ()
AV
19Virpi Schauman (1272)
AVSten Sundström (3063)
AV
20Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVMemme Aranko (1239)
AV
21Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
22Maj-Britt Jensen (1767)
AVRuna Hornamo (xxx)
AV
23Vesa Leskelä (1070)
b55Jussi Tamminen (1320)
b55
24Monica Maamies (1534)
B55Vesa Pekkanen (2567)
B55
25Carola Tengstrom (1097)
AVFred Sundwall (1098)
AV
26Jukka Mäkinen (1478)
AVSeppo Niemi (1362)
B-55
27Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
28Pirkko Leander (1346)
ToppiEeva parviainen (1142)
B 55
29Tiina Elsinen (1147)
B-55Antti Elsinen (1148)
B-55
30Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeJussi Pölkki (1090)
Tampereen bk

Yhteensä 30 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun