Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Turun Bk Loppiaiskisat IMP-parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Turun Bk Kati Sandström Perjantai, 05.01.2018 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 04.01.2018 18:00 TST, Kanslerintie 19 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Olli Rahi (1325)
Porin BKMartti Meronen (1219)
Turun BK
2Janne Vesterinen ()
Porin BkRiku Mattila ()
H6
3Karri Kupari (2170)
B-55Kati Sandström (1001)
Turun BK
4Jonna Kaminen ()
TammerbridgeOuti Rahi ()
Porin BK
5Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
6Annu Laukkanen (1278)
Turun BkTimo Arppe (1166)
H6
7Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeMikko Vänni (2815)
Porin bk
8Peter Björkroth (2651)
ÅBKJochum Hintze (- )
-
9 Markku Pekkinen (1829 )
B-55Teodor Velkov (1099)
Turun BK
10Teija Tuomi (1809)
Akaan BkVilma Noponen (1093)
Akaan Bk
11Ilkka Uimonen ()
Lappeenrannan BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
12Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
13Mikko Rahi (2552)
Porin BKMikko Johansson (2030)
Turun BK
14Sini Siira (1012)
TammerbridgeRobert Bjurström ()
Tammerbridge
15Aleksi Aalto (3003)
B-19Tatu Sammalisto (1109)
B-19
16Pirjo Nordström (1738)
Porin BkRitva Peltomaa (1931)
Porin Bk
17Seppo Laine (1333)
Turun BKKaj Sundsten (1379)
H6
18Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk
19Esa Reuna ()
TBKHeikki Kaisti (1356)
TBK
20Lasse Bergroth (1040)
Salon bkMarkku Ruuskanen (2406)
Turun bk
21Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon bk
22Jarmo Laakso ()
Salo bkMarko Ketola ()
Tampereen bk
23Salme Amberla (1872)
Turun bkLeena Torkki (1352)
Turun bk
24Olavi Kivipensas (1808)
Turun BkMaria Mylläri (2891)
H6
25Virpi von Gruenewaldt ()
KulobridgeVarpu Honkakoski ()
Salon bk
26Reetta Rekonen (2469)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
27Sanna Kitti (1149)
Vasa BKPasi Suominen (1041)
Tammerbridge
28Jukka Aalto (1928)
B-19Eeva Sammalisto (3047)
B-19
29Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKPia Erkkilä (1115)
Toppi
30Jani Uuranmäki ()
VasaBKNina Bagge (2468)
VasaBK
31Timo Järvi (1420)
Turun BKReijo Sillanpää (1489)
Turun BK
32Kirsi Virtanen ()
ToppiVesa Leskelä ()
Otapieti
33Hellevi Virtanen (1358)
TBKJorma Saari (1925)
TBK
34Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
35Piia Ruottinen ()
JbkPetteri Nieminen ()
Jbk
36Marja Kunze ()
Turun BkMarja-Liisa Frey ()
Turun Bk
37Janne Rautanen (2717)
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
38Olli Manni (1361)
Turun BKPekka Uskali (1506)
Turun BK
39Esa Auranen (1665)
H6Jari Böling (1504)
Åbo BK
40Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BKVesa Fagerlund (1268)
Tampereen BK

Yhteensä 40 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun