Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Salo Open Joukkuekilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Salon Bk Anni Mäkelä 050 5741 678 Lauantai, 12.05.2018 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 10.05.2018 21:00 Salon lukio, Kaherinkatu 2 70 €/joukkue
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Impit viuhuuMikko Nieminen (1354)
Lasse Bergroth (1040)
Joakim Fabritius (1159)
Kati Sandström (1001)
Turun BK
Salon BK
Kyrkslätt BK
Turun BK
2KarhukoplaArttu Karhulahti (1616)
Clas Nyberg (1167)
Vesa Fagerlund (1268)
Kauko Koistinen (1438)
Salon Bk
Vasa Bk
Tampereen Bk
B-55
3MeinaritMaria Mylläri (2891)
Olavi Kivipensas (1808)
Kaj Sundsten (1379)
Pekka Uskali (1506)
H6
Turun BK
H6
Turun BK
4HunajaAgneta Berglund (1091)
Maria Nordgren (1669)
Elina Laukkanen (1062)
Mirja Mäntylä (1039)
AV
AV
Tammerbridge
Tammerbridge
5ESSOJüri Aava ()
Vahur Kurig ()
Ivar Kalma ()
Arvo Priimägi (1382)
EST
EST
EST
Salon bk
6Juniorit 1Oskari Koivu ()
Hermanni Huhtamäki ()
Aleksi Aalto ()
Tatu Sammalisto ()
Jyväskylän Bk
Ähtärin Bk
B-19
B-19
7NaapuritMattias Lindgren ()
Erik Fryklund ()
Joakim Möller ()
Joakim Nordlindh ()




8FIN SENIORS 2018Jarmo Laakso ()
Väinö Kelhä ()
Klaus Harjunen ()
Lasse Utter ()
Salon BK
Tapiolan trikki
Savuton
Jyväskylän BK
9Hurjamutkan radikaalitMarkku Pekkinen (1829)
Raija Tuomi (1332)
Hulda Ahonen (1348)
Antti Aimala (2735)
B-55
Tapiolan Trikki
Tampereen BK
Karhulan BK
10SaTaRiitta-Liisa Mäkelä (1318)
Timo Mäkelä (1319)
Veijo Nikkanen (1270)
Janne Vesterinen (1240)
Salon Bk
Salon Bk
Tammerbridge
Porin Bk
11LimestonesHenrik Laaksonen (2837)
Varpu Honkakoski (1254)
Leif Mickelsson (1678)
Anne Vesanen (2941)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
12KeSaBirger Salonen (1385)
Börje Salonen (1368)
Ensio Lehtinen (1184)
Veli-Pekka Lukka (1403)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
13MutkaMeri Korhonen (1374)
Marko Ketola (1588)
Artturi Mäki-Maukola (2996)
Sami Mäki (2804)
Tammerbridge
Tampereen BK
Tampereen BK
Tampereen BK
14TuhkasirotinKari Koivisto ()
Jonna Kaminen ()
Kirsi Virtanen ()
Vesa Leskelä ()
B-19
Tammerbridge
Toppi
Otapieti
15Anne ja pojatAnne Tallgren (2887)
Marko Tallgren (2888)
Nikolai kaplitsnoi (1360)
Pertti Partanen (1370)
Rauman Bk
Rauman Bk
Salon BK
Rauman Bk
16"Spelmans"Seppo Niemi (1362)
Matti Sihvola (1158)
Pasi Kuokkanen (1405)
Martti Meronen (1219)
B-55
B-55
Tapiolan Trikki
Turun Bk
17KatajaJaak Simm ()
Aleksander Ostapenko ()
Teno Lutter ()
Urmas Lauri ()




Yhteensä 17 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun