Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Bridge Rally 3

Kategoria: Rally


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 B-19 ja SBL Kati Sandström Lauantai, 25.08.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 23.08.2018 20:00 Vuorikatu 26, Hämeenlinna 20 €/pelaaja+2€ vuokra
Lisätietoja
 Kilpailu kuuluu Bridge Rally -kilpailusarjaan.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli-Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
2Pirjo A Nurminen (1694)
B-19Jorma Röytiö (1524)
B-19
3Vilma Noponen (1093)
Akaan BkKari Koivisto (1428)
B-19
4Lasse Utter ()
Jyväskylän bkJanne Tuononen ()
Jyväskylän bk
5Sami Jauhiainen ()
Hyvinkää bkJukka Aalto (1928)
B-19
6Jouko Kankaanpää (1463)
B19Lassi Laine (2114)
B19
7Klaus Harjunen (1105)
SavutonMartti Meronen (1219)
Turun Bk
8Jussi Tamminen ()
B55Pasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
9Teija Tuomi (1809)
AKAAMarko Ketola (1588)
Tamperen Bk
10Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk
11Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeTaru Suppula (1100)
Toppi
12Kari Patana (1059)
JBKToni Juopperi (2743)
OY-Bridge
13Mika Kiiskinen ()
TBKRanan Rimon (1197)
B-19
14Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
15Eira Lehto ()
B-19Riitta Flemming ()
Akaan Bridge
16Markku pulli ()
b-19Paavo isotalo (1628)
b-19
17Heike Koistinen (2915)
SavutonKauko Koistinen (1438)
B55
18Anni Mäkelä (1849)
Salon BKChrister Björkman (2126)
B55
19Vesa Alatalo (1594)
TammerbridgeSini Alatalo (1012)
Tammerbridge
20Vesa Fagerlund (1268)
Tampereen bkIlona Vänni (1416)
Tammerbridge
21Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
22Raili Asa (1693)
B-19Raili Taipale (1431)
AKAA
23Hellevi Virtanen (1358)
H6Raimo Viljanen (2886)
AKAA
24Jouni Kaitila ()
B-19Kari Stenroos (1538)
B-19
25Hanna Suominen (1685)
B-19Sirkka Tuomola (1658)
B-19
26Maria Mylläri (2891)
H6Gabriella Ahlvik (2197)
Hangö Bk
27Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
28Irja Ahonen (1342)
AkaaLeena Eerikäinen (1922)
b-19
29Mikko Vänni ()
Porin bkJanne Vesterinen ()
Porin bk
30Saarinen Antti (1436)
TammerbridgeVirtanen Janne (1417)
Tammerbridge
31Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
32Markku Kukkonen ()
BB-19Heikki Huhtinen ()
B-19
33Kari Noponen (1092)
B-19Vesa Pekkanen (2567)
Savuton
34Kari Lehto (1813)
Akaan BkMatti Wessman (1826)
Akaan Bk
35Keijo Puumalainen (2178)
Akaan bkAlpo Kupari (2177)
Akaan bk
36anja leinikka (2176)
Akaaaulikki vuorinen (1564)
Akaa
37markku pekkinen ()
B55osmo parviainen (1038)
savuton
38Outi Säkäjärvi (2963)
Salon bkRauno Tasala (3025)
Salon bk
39Juhani Pennanen ()
Lahden bkMaria Tulonen (1345)
Lahden bk
40Jaakko Ranta (3066)
Hyvinkään BkMarkku Lainevirta (2846)
Kulo Bridge
41Jari Hilska (1883)
Salon BkIsto Valkama (2478)
Salon Bk
42Timo Toivila (2892)
Turun BKHenrik Solin (3132)
Åbo BK

Yhteensä 42 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun