Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-Mixed Parikilpailu

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki Lauantai, 01.09.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 30.08.2018 18:00 Bridge Areena 25 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
2Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeVesa Fagerlund (1268)
Tampereen Bk
3Maria Mylläri (2891)
H6Olavi Kivipensas (1808)
Turun Bk
4Alexandra Nikitina (1509)
SavutonViacheslav Gusev (1451)
Savuton
5Elena Khonicheva (1516)
SavutonAlexey Musikhin (1533)
B-19
6Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1162)
AV
7Pia Erkkilä (1115)
ToppiKari Engelbarth (1591)
Toppi
8Olli Rahi (1325)
Porin BKKati Sandström (1001)
Turun BK
9Seija Lahtinen (1102)
B-55Jussi Angervo (1101)
B-55
10Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeKari Koivisto (1428)
B-19
11Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiJohan Herrgård (1767)
AV
12Sanna Kitti (1149)
Vasa BKMika Salomaa (1439)
Jyvaskylän BK
13Anni Mäkelä (1849)
Salon BKChrister Björkman (2126)
B-55
14Kirsi Virtanen ()
TOPPIMarkku Pekkinen ()
B55
15Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk
16Christina Hertzman (1156)
B-55Johan Linden (1163)
Savuton
17Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
18Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
19Raija Tuomi (1332)
Tapiolan TrikkiPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
20Tatu Heikkinen ()
LprBkElina Laukkanen ()
Tammerbridge
21Kate Runeberg (2221)
B55Kauko Koistinen (1438)
B55
22Teija Tuomi (1809)
AkaanVesa Pekkanen (2567)
Savuton
23Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiHannu Ojanen (1215)
Otapieti
24Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
25Martta Heino (1017)
Jyväskylän bkLasse Utter (1013)
Jyväskylän bk
26Eeva Parviainen (1142)
B-55Mikko Toivonen (1108)
Otapieti
27Birgit Bärlund (1152)
Osmo Parviainen (1038)
28Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
29Lasse Bergroth (1040)
Salon BkMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
30Gabriella Ahlvik ()
Hangö BkRiku Mattila ()
H6
31Sue Bäckström (1118)
B55Jari Bäckström (1119)
Savuton
32Memme Aranko ()
Joakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
33Maria Tulonen (1345)
Lahden bkJuhani Pennanen ()
Lahden bk
34Helinä Hellgren-Pekkanen (2745)
B-55Risto Pekkanen (2740)
B-55
35Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
36Outi Rahi (1293)
Porin bkTeodor Velkov (1099)
Turun bk
37Nina Bagge (2468)
Vasa BkJanne Rautanen (2717)
Vasa Bk
38Alma Koivu (3015)
Akaan BkJuuso Fagerlund (1298)
B-19
39Anne Vesanen (2941)
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
40Pirkko Leander (1346)
ToppiKalevi Paavola (1242 )
Toppi
41Juha Saarikoski (1469)
SavutonKirsi Vesterinen (1794)
Porvoon Bk
42Annu Laukkanen (1278)
Turun BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk

Yhteensä 42 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun