Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-Mixed Joukkuekilpailu

Kategoria: SM-kilpailu


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki Sunnuntai, 02.09.2018 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 31.08.2018 18:00 Bridge Areena 100 €/joukkue
Lisätietoja
 

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Marilyn jämätMirja Mäntylä (1039)
Lasse Bergroth (1040)
Maria Mylläri (2891)
Olavi Kivipensas (1808)
Tammerbridge
Salon Bk
H6
Turun Bk
2Le BlåGabriella Ahlvik ()
Teija Tuomi ()
Karri Kupari ()
Riku Mattila ()
Hangö Bk
Akaan Bk
B-55
H6
3VolnaAlexandra Nikitina (1509)
Viacheslav Gusev (1451)
Elena Khonicheva (1516)
Alexey Musikhin (1533)



B-19
4Arenaria interpresKari Engelbarth ()
Pia Erkkilä ()
Raija Tuomi ()
Pekka Viitasalo ()




5Ave MariaAgneta Berglund (1091)
Martin Arle (1162)
Maria Nordgren (1669)
Pasi Kuokkanen (1405)
AV
AV
AV
Tapiolan Trikki
6kartanoMerja Viitasalo (1762)
Carola Tengström (1097)
Fred Sundwall (1098)
Johan Herrgård (1767)
Tapiolan trikki
AV
AV
AV
7M's & M'sSanna Kitti ()
Mika Salomaa ()
Kirsi Virtanen ()
Markku Pekkinen ()
Vasa BK
Jyväskylän BK
TOPPI
B-55
8PirulaisetPiia Ruottinen (1010)
Petteri Nieminen (3068)
Karoliina Kanniainen (1899)
Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän Bk
Jyväskylän Bk
Jyväskylän Bk
Jyväskylän Bk
9Ei enää neljäsTiina Elsinen (1147)
Antti Elsinen (1148)
Anni Mäkelä (1849)
Christer Björkman (2126)
B-55
B-55
Salon BK
B-55
10SUESue Bäckström (1118)
Jari Bäckström (1119)
Heike Koistinen ()
Kauko Koistinen ()




11KateKate Runeberg (2221)
Jukka Pesonen (1096)
Seija Lahtinen (1102)
Jussi Angervo (1101)
B-55
B-55
B-55
B-55
12SlamdunkTatu Heikkinen ()
Elina Laukkanen ()
Hannu Ojanen ()
Paula Nurmi ()
LprBk
Tammerbridge
Otapieti
Tapiolan Trikki
13En tiedä vieläKati Sandström (1001)
Olli Rahi (1325)
Outi Rahi (1293)
Teodor Velkov (1099)
Turun BK
Porin BK
Porin BK
Turun BK
14JoogalentäjätMeri Korhonen ()
Hannu Luhtala ()
Jonna Kaminen ()
Kari Koivisto ()
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
B-19
15VictoremEeva Parviainen (1142)
Mikko Toivonen ()
Christina Hertzman (1156)
Johan Linden (1163)
B-55

B-55
Savuton
16UtterLasse Utter (1013)
Martta Heino (1017)
Pirjo Juuri-Oja (1316)
Erkki Juuri-Oja (1317)
Jyväskylän bk
Jyväskylän bk
Kotkan bk
Kotkan bk
17Leikkaajat ja leikatutVesa Fagerlund (1268)
Ilona Vänni (1416)
Juuso Fagerlund (1298)
Alma Koivu (3015)
Tampereen Bk
Tammerbridge
B-19
Akaan bk

Yhteensä 17 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun