Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Ähtäri Parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Ähtärin Bk Lasse Utter PJ. laskenta Marko Jurvanen Lauantai, 08.09.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 07.09.2018 18:00 Autopirtti Miilutie 2 Ähtäri 15 euroa
Lisätietoja
 Juhani Huhtamäki 041-436 56 22 HUOM! kilpailussa palkitaan myös paras pari joilla molemmilla pelaajilla on korkeintaan 1MP
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Marko Jurvanen ()
Jyväskylän BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
2Vesa Leinonen (1668)
Ähtärin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
3Elias Rinne ()
ÄbkMarko Yltiö (2055)
Äbk
4Sue Bäckström (1118)
B55Jari Bäckström (1119)
Savuton
5Jukka Rantamäki (2050)
Ähtärin BKJoni Rantamäki (1300)
Ähtärin BK
6Marko Ketola (1588)
Tampereen BKKati Sandström (1001)
Turun BK
7Risto Pekkanen (2740)
B-55Timo Pekkanen (2629)
B-55
8Hannu Isotalo ()
Ähtärin bkTeuvo Kärnä ()
Ähtärin bk
9Janne Rautanen (2717)
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
10Aapo Nieminen ()
Jyväskylän bkJuhani Huhtamäki ()
Ähtärin bk
11Arto Keloharju (1106)
KUBMika Karjalainen (1073)
H6
12Jani Uuranmäki (1886)
Vasa BKNina Bagge (2468)
Vasa BK
13Daniel Hiironen ()
Ähtärin bkArttu Raikunen ()
Ähtärin bk
14Martta Heino (1017)
Jyväskylän BKOskari Koivu (2718)
Jyväskylän BK
15Seppo Castren (1170)
SavutonMatti Sihvola (1158)
B-55
16Ville Hannonen ()
Ähtärin BKAleksi Huhtamäki ()
Ähtärin BK
17Eeli Dadu ()
Jyväskylän BkTitus Dadu ()
Jyväskylän Bk
18Otto-Wille Nieminen ()
Jyväskylän BkRoope Rosti ()
Jyväskylän Bk
19Seppo Sauvola (1050)
OY-BridgeToni Juopperi (2743)
OY-Bridge
20Arttu Keisala (2277)
Ähtärin bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
21Joona Isotalo ()
Ähtäri bkJanne Hiironen ()
Ähtäri bk
22Sanna Kitti (1149)
vasa bkOlavi Kivipensas (1808)
turun bk
23Leila Haikonen (2661)
Ähtärin bkVesa Viirelä (1997)
Ähtärin bk
24Veijo Nikkanen (1270)
TammerbridgePasi Suominen (1041)
Tammerbridge
25Markku Pekkinen ()
B-55Olli Perkiö ()
Pieksämäen BK
26Markku Männikkö (1536)
Järviseudun BKArto Saukko (2319)
Järviseudun BK
27Petteri Nieminen ()
JyväskyläTapio Viren ()
Jyväskylä
28Piia Ruottinen ()
JyväskyläJarkko Rosti ()
Jyväskylä

Yhteensä 28 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun