Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Salo Joukkuekilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Salon Bk Kati Sandström Sunnuntai, 23.09.2018 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 22.09.2018 18:00 Salon Patarouva, Joensuunkatu 1 60€/joukkue
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1UTTERLasse Utter ()
Ilkka Uimonen ()
Jarmo Laakso ()
Marko Ketola ()
Jyväskylän BK
Lappeenrannan BK
Salon BK
Tampereen bk
2SpelmansJoakim Fabritius (1159)
Seppo Räsänen (1444)
Klaus Harjunen (1105)
Martti Meronen (1219)
Kyrkslätt Bk
Savuton
Savuton
Turun Bk
Mara 0400189240
3KarhukoplaArttu Karhulahti (1616 )
Pia Erkkilä (1115)
Raija Tuomi (1332)
Pekka Viitasalo (1094)
Salon Bk
TOPPI
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
4Milla Magia ja SuperhessutMaria Mylläri (2891)
Karri Kupari (2170)
Raimo Raunto (1036)
Juha Saarikoski (1469)
H6
B-55
Savuton
Savuton
5KatinkontitKati Sandström (1001)
Patrik Eriksson (1263)
Lasse Bergroth (1040)
Mikko Nieminen (1354)
Turun Bk
Turun Bk
Salon Bk
Turun Bk
6JärvaAimur Raudsepp ()
Rein Kaarjas ()
Tiit Kalda ()
Urmas Virves ()
EST
EST
EST
EST
7ES-KEAleksander Ostapenko ()
Arvo Priimägi ()
Birger Salonen ()
Börje Salonen ()
Salon bk
Salon bk
Salo bk
Salon bk
8YllättäjätAnni Mäkelä (1849)
Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Timo Mäkelä (1319)
Ensio Lehtinen ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
9HilikutTalgren Anne (2887)
Kaplitsnoi Nikolai (1360)
Talgren Marko (2888)
Partanen Pertti (1370)
Rauma
Salo
Rauma
Rauma
10Henrik ja tytötHenrik Laaksonen ()
Anna-Liisa Hiuspää ()
Varpu Honkakoski ()
Anne Vesanen ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
11SydänMarkku Pekkinen ()
Pekka Uskali ()
Pasi Suominen ()
Robert Bjurström ()




Yhteensä 11 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun