Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Grand Slam 4

Kategoria: Grand Slam


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tampereen Bk ja SBL Sami Mäki Lauantai, 27.10.2018 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 25.10.2018 21:00 Svenska klubben, Otavalankatu 9 25 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailussa pelataan 60 jakoa.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
2Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
3Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
4Piia Ruottinen ()
Tampereen BkJussi Pölkki ()
Jyväskylän Bk
5Aivi-Tiina Veräväinen (1072)
TammerbridgeKalevi Marjamäki ()
Tammerbridge
6Kari Koivisto ()
B-19Jonna Kaminen ()
Tammerbridge
7Aleksi Aalto ()
B-19Petteri Nieminen ()
Jyväskylän Bk
8Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeMartti Meronen (1219)
Turun Bk
9Aku Nieminen ()
Seinäjoen BkJarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen Bk
10Seppo Räsänen (1444)
SavutonJoakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
11Riitta Jaakonaho (2859)
TammerbridgePia Petäjä (1350)
Porvoon Bk
12Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BKAntti Aimala (2735)
Karhulan BK
13Elina Laukkanen ()
TampereKirsi Virtanen ()
TOPPI
14Markku Lähteenoja (1448)
SavutonMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
15Mika Kiiskinen (1426)
Tampereen BkHarri Huotari (1566)
Tammerbridge
16Vuokko Rounioja ()
TammerbridgeLeo Lehtinen ()
Tampereen Bridgekerho
17Kati Sandström (1001)
Turun bkMarko Ketola (1588)
Tampereen bk
18Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
19Mikko Vänni (2815)
Porin bkSylvia Cederberg-Kola (3081)
Tampereen bk
20Vesa Fagerlund (1268)
Tampereen BKMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
21Mika Sandström (1269 )
TammerbridgeJanne Virtanen (1417)
Tammerbridge
22Sanna Kitti (1149)
Vasa bkMeri Korhonen (1374)
Tammerbridge
23Asko Riutta (1287)
TammerbridgeToivo Tikkanen (1004)
Kouvolan BK
24Robert Bjurström (1581)
TammerbridgeJanne Vesterinen (1240)
Porin bk
25Aapo Nieminen (2161)
JBKKari Patana (1059)
JBK
26Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKTatu Heikkinen (1164)
Lappeenrannan BK
27Jorma Paavilainen (1599)
ToppiRalf Jansson (1768)
Savuton
28Outi Rahi (1293)
Porin BKTeodor Velkov (1099)
Turun BK
29Vesa Alatalo ()
TammerbridgeKaisa Tuisku ()
Tammerbridge

Yhteensä 29 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun