Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Seinäjoki Pohjanmaan Barometri

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Seinäjoen Bk Timo Sairanen Lauantai, 30.03.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 28.03.2019 21:00 Elinkeinotalo 20 €/pelaaja
Lisätietoja
 Seinäjoen Bk ja Juniorivaliokunta tukevat yhteistyössä nuorten osallistumista viikonlopun pelitapahtumiin. Majoitus ja ruokailu järjestetään juniori-ikäisille pelaajille la-su välisenä aikana. Yhteydenotot ja tiedustelut majoituksesta Aku Nieminen 0400-253535
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Reetta Rekonen (2469)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
2Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli-Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
3Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKClas Nyberg (1167)
Vasa BK
4Teija Tuomi (1809)
AKAATimo Halttunen (1447)
AKAA
5Matti Kauma (2621)
SeinBKMatti Klemola (2622)
SeinBK
6Nina Bagge (2468)
Vasa bkJanne Vesterinen (1240)
Porin bk
7Olli Rahi (1325)
Porin BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
8Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeVilma Noponen (1093)
Akaan Bk
9Lauri Rahi ()
Porin BKSeppo Sauvola (1050)
OY-bridge
10Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
11Timo Tero (1035)
OY-BridgeToni Juopperi (2743)
OY-Bridge
12Rinne Elias (1125)
ÄBKYltiö Marko (2055)
ÄBK
13Jarkko Rosti ()
Jyväskylän BkJuhani Huhtamäki ()
ÄBK
14Aleksi Huhtamäki ()
ÄBKVille Hannonen ()
ÄBK
15Aku Nieminen ()
Seinäjoen BkTimo Sairanen ()
Oulun Bk
16Vesa Pohja ()
trikkiJan-Ole Warg ()
vbk
17Hannu Isotalo ()
Ähtärin BKTeuvo Kärnä ()
ÄHTÄRIN BK
18Jaana Isotalo ()
Ähtärin BKJoona Isotalo ()
Ähtärin BK
19Väinö Laakso ()
SeinBKLeo Saunamäki ()
SeinBK
20Jouko Vehniäinen (1437)
Vaasan TrikkiAimo Salmi (1194)
Vaasan Trikki
21Pentti Hietala ()
Järviseudun BKArto Saukko ()
Järviseudun BK
22Leo Lehtinen (1414)
Tampereen BkAntti Lehtinen (3102)
Tampereen Bk
23Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk

Yhteensä 23 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun