Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko Joukkuekilpailu (2-päiväinen)

Kategoria: Kulta


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström Keskiviikko, 24.07.2019 15:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 23.07.2019 18:00 Voimakasiini 120 €/joukkue
Lisätietoja
 

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Los TollosArttu Karhulahti (1616)
Clas Nyberg (1167)
Pekka Viitasalo (1094)
Mika Salomaa (1439)
Salon BK
Vasa BK
Tapiolan Trikki
Jyväskylän BK
2UTTERLasse Utter ()
Seppo Sauvola ()
Ari Pöppönen ()
Tatu Heikkinen ()
Jyväskylän BK
Oulun Yliopiston BK
Kajaanin BK
Lappeenrannan BK
3SavutonRaimo Raunto (1036)
Jaakko Elokorpi (1684)
Kaarlo Ylinen (1238)
Vesa Pekkanen (2567)
Savuton
Savuton
Savuton
Savuton
4SpelmansJoakim Fabritius (1159)
Jari Salonen (1175)
Seppo Castren (1170)
Klaus Harjunen (1105)
Kirkkonummen BK
Kulobridge
Savuton
Savuton
5TomatAgneta Berglund (1091)
Maria Nordgren (1669)
Lars Carlsson (1225)
Leif-Erik Forsberg (2064)
AV
AV
AV
AV
6VahakabinettiMaria Mylläri (2891)
Olavi Kivipensas (1808)
Kaj Sundsten (1379)
Olli A. Manni (1361)
salon bk
salon bk
Åbo bk
turun bk
710G~Carola Tengström (1097)
Per-Ivar Norberg (1790)
Fred Sundwall (1098)
Johan Lindstedt (1343)
AV
AV
AV
AV
8HemulenUlla Lindgren Fagerholm (2078)
Marianne Alopaeus (2058)
Leif Schauman (2099)
Kaj G Backas (1307)
AV
AV
AV
Savuton
93EykxUPetri Ukkonen ()
Kari Engelbarth ()
Tiina Elsinen ()
Antti Elsinen ()
Etiäiset
Toppi
B55
B55
10LeijonakuninkaatSini Alatalo (1012)
Vesa Alatalo (1594)
Sari Itäluoma (2858)
Kaisa Tuisku (2848)
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
11PaganusJouko Paganus (1445)
Christer Englund (1844)
Johan Linden (1163)
Martin Arle (1162)
Etiäiset
B-55
Savuton
AV
12M2V2Vilma Noponen (1093)
Janne Vesterinen (1240)
Mikko Vänni (2815)
Mikko Johansson (2030)
Akaan Bk
Porin Bk
Porin Bk
Turun Bk
13ElenaElena Shokhan ()
Pavel Klebanovich ()
Jarmo Laakso (1365)
Ranan Rimon (1197)
Minsk
Minsk
Salon BK
B-19
14Summer FellowsEnsio Lehtinen (1184)
Birger Salonen (1385)
Velipekka Lukka (1403)
Henrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
15Helan gårArvo Priimägi ()
Osmo Parviainen ()
Matti Koivisto (1695)
Olli Puurtinen (1696)


B-55
B-55
16Top of nothingBirgit Bärlund (1152)
Tuula Keso (2162)
Christina Hertzman (1156)
Eeva Parviainen (1142)
AV
B 55
B 55
B 55
17magic ladyes and 2 menPia Erkkilä (Toppi)
Markku Pekkinen (1829)
Jussi Tamminen ()
Raija Tuomi (1332)

B-55
B-55
Tapiolan Trikki

Yhteensä 17 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun