Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Mixed-SM joukkuekilpailu

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki Sunnuntai, 01.09.2019 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 30.08.2019 18:00 Bridge Areena 100 €/joukkue
Lisätietoja
 Parin pelaajilla tulee olla SM-kilpailuoikeus ja olla sukupuoli-identiteeteiltään kilpailumääräysten kappaleen 2.3.6 mukaisia.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1RVja2EOuti Rahi (1293)
Teodor Velkov (1099)
Tiina Elsinen (1147)
Antti Elsinen (1148)
Porin Bk
Turun Bk
B55
B55
2KapteenikvartettiMaria Mylläri (2891)
Martti Meronen (1219)
Gabriella Ahlvik (2197)
Karri Kupari (2170)
Salon BK
Turun BK
AV
B-55
3SUESue Bäckström (1118)
Jari Bäckström (1119)
Heike Koistinen ()
Kauko Koistinen ()
Savuton
Savuton
Savuton
B55
410G-mixCarola Tengström (1097)
Leif-Erik Forsberg (2064)
Merja Viitasalo (1762)
Johan Herrgård (1767)
AV
AV
TapTrikki
Otapieri
5Ave MariaMaria Nordgren (1669)
Pasi Kuokkanen (1405)
Agneta Berglund (1091)
Martin Arle (1162)
AV
Tapiolan Trikki
AV
AV
6USKIErkki Juuri-Oja (1317)
Pirjo Juuri-Oja (1316)
Jouko Kankaanpää (1463)
Tuula Honkavuori (1116)
Kotkan bk
Kotkan bk
B19 Hämeenlinna
B19 Hämeenlinna
7Pakka sekaisin!Meri Korhonen (1374 )
Jussi Pölkki (1090)
Anni Mäkelä (1894)
Christer Björkman (2164)
Tammerbridge
Tampereen BK


8JärjestelmällistämättömyydellänsäkäänAlma Koivu (3015)
Ilona Vänni (1416)
Juuso Fagerlund (1298)
Vesa Fagerlund (1268)
Miia Vesala (1066)
Jyväskylän bk
Tammerbridge
B-19
Salon bk
Akaan bk
9TEAM-AAnnu Laukkanen (1278)
Timo Arppe (1166)
Kristina Fagerlund (1328)
Kaj Sundsten (1379)
TBK
TBK
Åbk
Åbk
10Pian porukkaPia Erkkilä (1115)
Kari Engelbarth (1591)
Raija Tuomi (1332)
Markku Pekkinen (1829)
Toppi
Toppi
Tapiolan Trikki
B-55
11Arka NiiloKaroliina Kanniainen (1899)
Oskari Koivu (2718)
Taru Suppula (1100)
Jussi Tamminen (1320)
Jyväskylän Bk
Jyväskylän Bk
Toppi
B-55
12SiltaKate Runeberg (2221)
Jukka Pesonen (1096)
Birgit Bärlund (1152)
Johan Lindstedt (1343)
B-55
B-55
AV
AV
13Katin KontitKati Sandström (1001)
Patrik Eriksson (1263)
Ritva Peltomaa ()
Olli Rahi ()
Turun BK
Turun BK
Porin BK
Porin BK
144 (Non) BlondesSari Itäluoma (2858)
Veijo Nikkanen (1270)
Tatu Heikkinen (1164)
Nina Bagge (2468)
Tammerbridge
Tammerbridge
Lappeenrannan BK
Vasa BK
15VictoremChristina Herzman (1156)
Johan Linden (1163)
Eeva Parviainen (1142)
Mikko Toivonen (1108)
B 55
Savuton
B 55
Otapieti
16SekajätePirkko Leander (1346)
Anja Tuomi (1330)
Kalevi Paavola (1242)
Vesa Pekkanen (2567)
Toppi
Tapiolan Trikki
Toppi
Savutton

Yhteensä 16 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun