Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Pori Rally 4

Kategoria: Rally


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Porin Bk ja SBL Sami Mäki Lauantai, 14.09.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 12.09.2019 21:00 Rantakartano, www.rantakartano.net; Isojoenrannantie 58 20 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailu kuuluu Bridge Rally kilpailusarjaan. Järjestämme kuljetukset pe 17:47 junalta, la 9:37 junalta ja su 16:15 junaan. Ilmoita 040 5336766. Rantakartanon majoitustarjous: 1 hh 50€/yö, 2 hh 70 €/yö, sisältää aamiaisen
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Heike Koistinen (2915)
SavutonKauko Koistinen (1438)
B55
2Vuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeMikko Vänni (2815)
Porin bk
3Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
4Olli Rahi (1325)
Porin BkKalle Rahi ()
Turun Bk
5Lauri Rahi ()
Porin BkMartti Meronen ()
Turun Bk
6Outi Rahi ()
porin bkTeodor Velkov ()
turun bk
7Pirjo Nordström (1738)
Porin BkRitva Peltomaa (1931)
Porin Bk
8Pasi Suominen ()
TampereeMatti Laaksonen ()
Pieksämäki
9Piia Ruottinen (1010)
JyväskyläPetteri Nieminen (3068)
Jyväskylä
10Taina Hanhinen (2896)
Porin bridgekerhoSami Hanhinen (2894)
Porin bridgekerho
11Erkki Becker (1465)
Lappeenrannan BKKimmo Kotiniemi (1932)
Porin BK
12Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
B-55
13Sini Alatalo (1012)
TammerbridgeVesa Alatalo (1594)
Tammerbridge
14Kaisa Tuisku (2848)
TammerbridgeOlli-Pekka Hinkkanen (2057)
Porin BK
15Janne Rautanen (2717)
Vasa bkJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa bk
16Kari Engelbarth (1591)
ToppiTimo Ollila (1113)
Porin bk
17Teija Tuomi (1809)
Akaan bkJanne Vesterinen (1240)
Porin bk
18Niko Seppälä (2879)
Porin BKRaija Uusitalo-Seppälä (2880)
Porin BK
19Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
20Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
21Jonna Kaminen ()
TammerbridgeVesa Pekkanen ()
Savuton
22Hinkkanen Mirja (2026)
PBkHinkkanen Eero (2023)
PBk
23Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
24Maria Mylläri (2891)
Salon bkAntti Aimala (2735)
Kotkan bk
25Aare Talumaa (2062)
Salon BkLasse Hilska (1896)
Salon Bk
26Jari Hilska (1883)
Salon BkTimo Nurminen (2433)
Salon Bk
27Maija-Liisa Toivonen ()
Rauman BKKimmo Jokivuori (1559)
Porin BK
28Eeva Sammalisto (3047)
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19
29Janne Virtanen (1417)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
30Aalto Seppo (1730)
PBkInberg Heikki (2878)
PBk

Yhteensä 30 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun