Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Tampere Grand Slam 4

Kategoria: Grand Slam


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL ja Tampereen Bk Sami Mäki Lauantai, 26.10.2019 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 24.10.2019 21:00 Svenska Klubben Otavalankatu 9 Tampere 25 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailussa pelataan 60 jakoa. Kilpailu kuuluu Grand Slam -kilpailusarjaan.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen bkSusanna Yli- Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
2Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BkAntti Aimala (2735)
Kotkan Bk
3Marko Ketola (1588)
Tampereen BKKati Sandström (1001)
Turun BK
4Markku Lähteenoja (1448)
SavutonMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
5Vesa Alatalo (1594)
TammerbridgeJanne Virtanen (1417)
Tammerbridge
6Ritva Peltomaa (1931)
Porin bkPirjo Nordström (1738)
Porin bk
7Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1162)
AV
8Pia Erkkilä (1115)
ToppiMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
9Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
B-55
10Antti Lehtinen (3102)
Tampereen BkLeo Lehtinen (1414)
Tampereen Bk
11Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
12Teija Tuomi ()
Akaan BkElina Laukkanen ()
Tammerbridge
13Harri Huotari (1566)
TammerbridgeMika Kiiskinen (1426)
Tampereen bk
14Anni Mäkelä (1849)
B-55Meri Korhonen (1374)
Tammerbridge
15Jonna Kaminen ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
16Artturi Mäki-Maukola ()
Tampereen bkAleksandr Ilikbaev ()
Tammerbridge
17Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
18Timo Vahervo ()
PorinbkMikko Vänni ()
Porinbk
19Aleksi Aalto (3003)
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19
20Jussi Pölkki ()
Tampereen BKPasi Suominen ()
Tammerbridge
21Petteri Nieminen ()
JyväskyläJanne Seppälä ()
Kuopio
22Robert Bjurström (1581)
TammerbridgeMarkku Pekkinen (1829)
B-55
23Martti Meronen ()
Turun BKOlli Rahi ()
Porin Bk
24Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
25Outi Rahi (1293)
Porin BkTeodor Velkov (1099)
Turun Bk
26Arttu Karhulahti (1616)
Salon bkClas Nyberg ()
Vasa bk
27Osmo Kiema ()
Jyväskylän BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
28Elias Rinne (1125)
ÄbkMarko Yltiö (2055)
Äbk

Yhteensä 28 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun