Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

AV Harald Nordbergs minnestävling / Harald Norbergin muistokilpailu

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 AV Martin Arle Perjantai, 06.12.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 04.12.2019 21:00 AV, Annegatan 26 Annankatu  15 eur
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
2Timo Halttunen (1447)
Akaan BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
3Lars Carlsson (1225)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
4Anni Mäkelä (1849)
B-55Meri Korhonen (1374)
Tammerbridge
5Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
B-55
6Harry von Haartmann (1222)
Tapiolan TrikkiJohan Herrgård (1767)
otapieti
7Carola Tengström (1097)
AVFred Sundwall (1098)
AV
8Peter Oljemark (3061)
AVFolke Lindberg (2926)
AV
9Johan Linden (1163)
SavutonSeppo Niemi (1362)
B-55
10TeijaTuomi ()
AKAAKirsi Virtanen ()
TOPPI
11Jesse Jäkärä (2724)
B-55Mika Karjalainen (1073)
B-55
12Esko Hänninen (2510)
Joensuun BkJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
13Marianne Lindstedt (1255)
Kyrkslätt BKMarjo Moliis (2192)
BK
14Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
15Jari Salonen ()
Jari Bäckström (1119)
Savuton
16Jussi Pölkki ()
Tampereen BKJussi Tamminen (1320)
B55
17Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVChrister Ekström (1764)
AV
18Inger Eriksson-Blom (2051)
AVMarianne Palva (2189)
AV
19Maj-Britt Jensen ()
AVRuna Hornamo ()
AV
20Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetChrister Björkman (2126)
B-55
21Veronica Wiklund (1520)
AVMarianne Nars (2085)
AV
22klaus harjunen ()
b 55sakari stubb ()
b 55
23Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiSvante Degerth (2603)
Savuton
24Kirsi Vesterinen (1794)
Porvoon BkJuha Saarikoski (1469)
Savuton
25Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeTaru Suppula (1100)
Toppi
26Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
27Pia Erkkilä ()
ToppiMarkku Pekkinen (1829)
B-55
28Marko Ketola ()
Tampereen BKKati Sandström (1001)
Turun BK
29Paavola Kalevi ()
ToppiVäinö Kelhä (1103)
Tapiolan Trikki

Yhteensä 29 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun