Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Seniorien SM-parikilpailu

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström Lauantai, 18.01.2020 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 16.01.2020 21:00 Bridge Areena 25 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailuun saavat osallistua pelaajat, joilla on SM-kilpailuoikeus ja jotka ovat syntyneet vuonna 1958 tai aikaisemmin.

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Raimo Raunto (1036)
SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
2Tor Meinander (1086)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
3Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter ()
Jyväskylän BK
4Lars Carlsson (1225)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
5Paavola Kalevi ()
ToppiVäinö Kelhä (1103)
Tapiolan Trikki
6Erkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bkPirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bk
7Ilkka Uimonen (1129)
Lpr BkErkki Becker (1465)
Lpr Bk
8Seppo Niemi ()
B-55Kari Engelbarth (1591)
Toppi
9Jorma Sipilä (2957)
B - 19Kari Noponen (1092)
B -19
10Antti Elsinen ()
B-55Pekka Viitasalo ()
Tapiolan Trikki
11Joakim Fabritius (1159)
Kirkkonummen BKJari Salonen (1175)
Kulo Bridge
12Kalervo Koistinen ()
Salon bkOlavi Kivipensas ()
Salon bk
13Christina Hertzman (1156)
B-55Birgit Bärlund (1152)
AV
14Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
15Laitinen Esa (2446)
Lpr BkSurma-Aho Kari (1462)
Lpr Bk
16Christer Ekström (1764)
AVHeikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
17Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
18Harry v Haartman (1222)
Tapiolan TrikkiAnja Tuomi (1330)
Tapiolan Trikki
19Mauri Maunula (1200)
ToppiRisto Maunula (1845)
Toppi
20Marianne Lindstedt (1255)
AVMarjo Moliis (2192)
B55
21Arto Keloharju (1106)
KUBMartti Meronen (1219)
Porin bk
22Timo Ollila ()
PoriArvo Priimägi ()
Salo
23Jouko Paganus (1445)
EtiäisetOlli Puurtinen (1696)
B-55
24Seppo Castren (1170)
SavutonMatti Sihvola (1158)
B-55
25Ensio Lehtinen ()
Salon BkJarmo Laakso (1365)
Salon Bk
26Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
27Olli Jalonen (1321)
B 55Eeva Parviainen (1142)
B 55
28Ranan Rimon (1197)
Turun BkKari Stenroos (1538)
B-19
29Martin Arle (1162)
AVChrister Englund (1844)
B-55
30Henrik Solin (3132)
ÅBKHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
31Carola Tengström (1097)
AVFred Sundwall (1098)
AV
32Jussi Selinheimo (2780)
Kulo BridgeMarkku Lainevirta (2846)
Kulo Bridge
33Pirkko Leander ()
ToppiJouko Leander ()
Jbk
34Monica Maamies (1534)
B55Gaij Feodoroff (1192)
Savuton
35Klaus Harjunen (1105)
SavutonJohan Linden (1163)
Savuton
36Maria Tulonen (1345)
Lahden bkErkki Ollila ()
Lahden bk

Yhteensä 36 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun