Suomeksi | På svenska | In English | Feedback | Admin


Tävlingar | Resultat | BBO-tävlingar

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-Swiss IMP's Parikilpailu, 2-päiväinen

Kategori: FM-tävling


Anmälningstiden har gått ut.

Visa alla anmälda | Visa alla tävlingar

Tävlingsinformation

ArrangörTävlingsledareDatumTid
 SBL ja SM-viikko Liisa Jalkanen ja Kati Sandström Lördag, 01.02.2020 10:00
Sista anmälningsdagSista anmälningstidSpelplatsSpelavgift
 29.01.2020 21:00 Joensuu Areena, Mehtimäenaukio 2, Joensuu 50€/pelaaja
Tilläggsinformation
 Aikataulut ja paljon ennakkotietoa SBL etusivulla. Kilpailu on osa SM-viikkoa 2020. Tervetuloa !
Resultat
Tävlingens resultat

Anmälda

Nro Spelare 1Klubb Spelare 2Klubb
1Raimo Raunto (1036)
SavutonVesa Pekkanen (2567)
Savuton
2Joakim Fabritius (1159)
Kirkkonummen BKSeppo Räsänen (1104)
Savuton
3Jukka Porkka (1449)
Tapiolan TrikkiPasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
4Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
AV
5Janne Seppälä (1007)
KuopioPetteri Nieminen (3068)
Jyväskylä
6Antti Aimala (2735)
Kotkan BkOskari Koivu (2718)
Jyväskylän Bk
7Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
8Raija Hirvonen (1121)
Joensuun BkAnja Tuomi (1330)
Tapiolan Trikki
9Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
10Matti Tapaninen (X)
KajaaniAri Kyllönen (2326)
Kajaani
11Jari Salonen (1175)
Kulo BridgeMika Karjalainen (1073)
B-55
12Kari Manner (1795)
Joensuun BKJuha Ristioja (1888)
Joensuun BK
13Mika Hoikkanen (2201)
Joensuun BKJyri Pulkkinen (1078)
Joensuun BK
14Olli Mäkelä (2772)
Joensuun BKGreg Watson (2359)
Joensuun BK
15Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
16Timo Ollila (1113)
Porin BkMikko Johansson (2030)
Porin Bk
17Erik Hansson ()
Kulo-BridgeMauri Saastamoinen (1831)
Kulo-Bridge
18Olli Rahi (1325)
Porin BkMartti Meronen (1219)
Porin Bk
19Jonna Kaminen ()
TammerbridgeMarko Ketola ()
Tampereen BK
20Tero Koivu (1441)
Jyväskylän bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
21Ilona Vänni ()
TammerbridgeAri Pöppönen ()
Kajaanin Bk
22Markku Lähteenoja (1448)
SavutonMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
23Pekka Söderlin ()
KuopioJari Bäckström (1119)
Savuton
24Johan Herrgård (1767)
OtapietiFred Sundwall (1098)
AV
25Matti Niemi (2570)
Pyhäsalmen BKJorma Valta (1145)
Jyväskylän BK
26Nina Bagge (2468)
Vasa BkTatu Heikkinen (1164)
Lpr Bk
27Olli Perkiö ()
VarkausJuha Luostarinen (1009)
Kajaani
28Yrjö Tolvanen (1716)
KuBkJani Tuhkanen (1044)
KajaaniBk
29Martta Haukipuro (2193)
KuBKKari Varto ()
PuB
30Kari Engelbarth (1591)
B-55Juho Granström (1806)
Savuton

Yhteensä 30 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun