Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Turun Loppiaiskisat Rally RealBridge

Kategoria: Rally


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Turun BK Kati Sandström Lauantai, 08.01.2022 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 07.01.2022 12:00 RealBridge - 40 jakoa 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kisalinkki: https://play.realbridge.online/df.html?p=220108122124&q=jUR7gKoaGGSJRally Juniorit pelaavat ilmaiseksi. Maksut tilille: Turun Bridgekerho ry FI82 1173 3000 6673 89 Viite: 212005 tai MobilePay: 0503033529 Loppiaiskisoja voi kibitzoida tästä linkistä: https://kibitz.realbridge.online/
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Hellevi Virtanen (1358)
TBKHenrik Solin (3132)
ÅBK
2Heikki Kaisti (1356)
TBKPentti Peltonen (1412)
TBK
3Olli Rahi (1325)
Tammerbridge Timo Ollila (1113)
Tammerbridge
4Noora Rahi (3198)
Porin BKLeo Enwald (3193)
Tammerbridge
5Lauri Rahi (2900)
Porin BkMartti Meronen (1219)
Porin Bk
6Sami Hanhinen (2894)
Porin bkTaina Hanhinen (2896)
Porin bk
7Eivor Nyqvist (3199)
ÅbkMargolit Portnoj (3200)
Åbk
8Carola Tengström (1097)
AVJoakim Fabritius (1159)
Savuton
9Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
AV
10Maria Nordgren (1669)
AVFred Sundwall (1098)
AV
11Outi Rahi (1293)
Porin BKTeodor Velkov (1099)
Porin BK
12Markku Yrjönen (1698)
Kouvola bkMerja Lautala (3072)
Kouvola bk
13Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BkAntti Aimala (2735)
Kotkan Bk
14Vesa Fagerlund (1268)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
15Pia Erkkilä (1115)
ToppiRaija Tuomi (1332)
Tapiola Trikki
16Maria Tulonen (1345)
Lahden BKToivo Tikkanen (1004)
Kouvolan BK
17Anita Birstolin (2713)
TBKEija Laakso ()
TBK
18Carita Koivulanaho (2707)
TBKMarjatta Hammarberg (2574)
TBK
19Kunto Koivulanaho (3259)
TBKTuula Toikka (3269)
TBK
20Birger Salonen (1385)
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
21Milena Laitala (3121)
Oulun BKHenri Kinnunen (3237)
OY-Bridge
22Jukka Pettersson ()
Salon bkVarpu Honkakoski ()
Salon Bk
23Elina Tähkäpää (3253)
TammerbridgeAntti Lehtinen (3102)
Tampereen bk
24Pyry Lapintie (2709)
TBKAntti Luoto (2783)
Salon Bk
25Ari Pöppönen (1011)
Kajaanin bkJouni Juuri-Oja (1440)
Jyväskylän bk
26Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
27Pia Petäjä (1350)
Rauman bkSylvia Cederberg-Kola (3081)
Tampereen bk
28Jorma Saari (1925)
TBKTapio Siivonen (1561)
ÅBK
29Teija Tuomi ()
TammerbridgeTatu Sammalisto ()
Tammerbridge
30Hilkka Stark (1055)
Oulun BKVirpi Puhakka (3137)
Oulun BK
31Hans Stenbrink (2687)
AVMarita Stenbrink (2696)
AV
32Heikki Lehtinen (1030)
Tapiolan TrikkiChrister Ekström (1764)
AV
33Osmo Haljoki ()
Oulun BkJanne Ekholm ()
Lahden bk
34Toni Nurmesniemi (1879)
Pyhäsalmen BkSeppo Levy (2950)
Pyhäsalmen Bk
35Memme Aranko (1239)
AVMarkku Pekkinen (1829)
B-55

Yhteensä 35 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun